Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Projekty konkursowe zostaną ocenione w dziesięciopunktowej skali. Pod uwagę będzie brana np. skalowalność, czyli możliwość realizacji niezależnie od wielkości wspólnoty lub spółdzielni mieszkaniowej, czy też potencjał do zaktywizowania społeczności mieszkańców osiedla. Jury nagrodzi trzy najlepsze zgłoszenia od wspólnot i spółdzielni, finansując instalację fotowoltaiczną o mocy 20 kWp i wartości 80 000 zł każda.
„Projekt >>ZmieniaMY nasze osiedla<< oddaje wartości, którymi kieruje się Grupa E.ON – komentuje Andrzej Modzelewski, prezes zarządu innogy Polska z Grupy E.ON. – Stawiamy sobie za cel wspieranie producentów energii ze źródeł odnawialnych, działań podejmowanych z troską o środowisko, a także edukację w temacie oszczędnego gospodarowania energią” - dodaje.
Jak wziąć udział
Wystarczy wejść na dedykowaną projektowi stronę www i wypełnić formularz zgłoszeniowy udzielając odpowiedzi na trzy pytania: jakie działania proekologiczne zrealizowała wspólnota lub spółdzielnia mieszkaniowa, dlaczego właśnie na te się zdecydowała oraz jak te inicjatywy wpłynęły na społeczność mieszkańców osiedla.
Zgłoszenie powinien wysłać reprezentant danej spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej z siedzibą w Warszawie. Zgłoszenia będą weryfikowane przez specjalnie powołaną komisję. Formularz można wypełnić i wysłać do 26 listopada 2021 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej do 31 stycznia 2022 roku.
Każde działanie na rzecz środowiska ma znaczenie
Grupa E.ON kieruje się przekonaniem, że każdy krok, nawet ten najmniejszy wykonany z myślą o środowisku, ma znaczenie. Dla firmy istotna jest również idea wspólnotowości, która jest wyrażana hasłem „MY może więcej”. W tym duchu przygotowano inicjatywy, których celem jest zainspirowanie mieszkańców Warszawy. Firma chce zachęcić warszawiaków do wspólnej pracy i wprowadzenia zmian, które sprawią, że stołeczne osiedla będą jeszcze bardziej przyjazne naturze.
Źródło informacji: innogy Polska/Grupa E.ON
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 04.11.2021, 16:23 |
Źródło informacji | innogy Polska/Grupa E.ON |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
NASK wyznacza nowe kierunki rozwoju cyberbezpieczeństwa w Europie PAP
„Z Bydgoszczy płynie sygnał wprost do członków Unii Europejskiej: musimy razem, na poziomie Europy dbać o bezpieczeństwo we wspólnej cyberprzestrzeni. Cyberbezpieczeństwo jest tak samo ważne w Madrycie, w Warszawie, w Berlinie. To nie domena wojska, a wielu instytucji i pojedynczych osób. To jedno z polskich przesłań podczas prezydencji UE” - powiedział Krzysztof Gawkowski, wiceprezes Rady Ministrów, minister cyfryzacji, otwierając SECURE International Summit 2025.- 03.04.2025, 16:14
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
PKU Shenzhen Forum przyciągnęło czołowych badaczy, którzy rozmawiali o AI i rozwoju gospodarczym
- 03.04.2025, 15:57
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PR Newswire
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ