Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Dla ING Banu Śląskiego personalizacja jest kluczowa w budowaniu trwałych relacji z klientami. Bankowcy chcą, by osoby korzystające z aplikacji „Moje ING” na co dzień czuli, że bank się o nich troszczy, a to, co im proponuje, było dokładnie tym, czego potrzebują. Dzięki wprowadzanym zmianom bankowość mobilna stanie się intuicyjnym asystentem, który działa na rzecz klienta.
„>>Moje ING<< staje się bardziej >>moje<<. To ewolucja, a nie rewolucja. Klienci zyskają ergonomiczny interfejs, będzie im wygodniej eksplorować aplikację” - twierdzi Marcin Giżycki, wiceprezes zarządu odpowiedzialny za bankowość indywidulną w ING Banku Śląskim. „Aplikacja mobilna staje się dla klientów centrum zarządzania finansami” - dodaje.
Z badania przeprowadzonego na zlecenie ING Banku Śląskiego wynika, że Polacy są otwarci na technologie i aplikacje, w których mogą załatwić wiele spraw, ale chcą mieć jednocześnie kontrolę nad nowymi rozwiązaniami. Według 93 proc. ankietowanych technologia ułatwia życie. 52 proc. badanych chciałoby, żeby aplikacje bankowe podpowiadały im, z jakich produktów warto skorzystać. Równocześnie dla 72 proc. ważne jest, aby nowe technologie oferowały im wybór.
„Właśnie te wskazania przyświecały nam przy aktualizacji naszej aplikacji. To, co proponujemy, to możliwość dostosowania aplikacji do swoich potrzeb, z jednoczesnym zachowaniem kontroli nad nią i wykorzystaniem jej możliwości asystenckich - wskazówek, >>przypominajek<<, porad” - wylicza Katarzyna Stawecka, dyrektor odpowiedzialna za Retail Digital Experience w ING Banku Śląskim.
Zmiany w „Moim ING” będą widoczne od 12 listopada dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Strona główna aplikacji mobilnej będzie podzielona na trzy główne sekcje. Pierwsza to „Moje finanse”, w której widać będzie wszystkie produkty finansowe. Druga to osiem „Skrótów”, dzięki którym można szybko dotrzeć do najpotrzebniejszych funkcji np. płatności BLIK, salda rachunku, przelewów do ZUS. Klient może samodzielnie ustawić skróty do wybranych usług i dodatków. Trzecia sekcja „Wybrane dla Ciebie” to obszar, w którym użytkownik zobaczy spersonalizowane podpowiedzi i oferty.
Dla ING Banku Śląskiego jedną z najważniejszych cech bankowości jest zapewnienie cyberbezpieczeństwa klientom. Dlatego w aplikacji mobilnej pojawiły się m.in. weryfikacja behawioralna czy alerty BiK.
„Najprawdopodobniej w pierwszym kwartale 2024 r. pojawi się weryfikacja telefonu z banku. Aplikacja poinformuje, że przychodzące połączenie to na pewno telefon z banku” - zapowiada Katarzyna Stawecka.
Więcej informacji na temat nowej wersji aplikacji mobilnej ING Banku śląskiego można znaleźć pod linkiem: https://www.ing.pl/indywidualni/aplikacja-mobilna/bankowosc-w-nowej-odslonie
Źródło informacji: PAP MediaRoom
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 30.10.2023, 08:00 |
Źródło informacji | PAP MediaRoom |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Prof. Jacek Sierak z SGH: miasta nie wiedzą, jakich usług zdrowotnych będą potrzebować w przyszłości PAP
Władze miast powiatowych mają ograniczoną wiedzę, jeśli chodzi o to, jakie usługo zdrowotne będą u nich realizowane w przyszłości - wskazuje prof. Jacek Sierak, kierownik Katedry Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego Szkoły Głównej Handlowej. „Są to inwestycje bezpośrednio miejskie, jak i innych podmiotów. W ostatnich latach duże miasta funkcjonowały w warunkach bardzo dużej niepewności finansowej. Trudno jest też zidentyfikować prawdziwą liczbę mieszkańców tych miast” - mówi ekspert.- 22.11.2024, 15:32
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Projekt Baltica 2 przechodzi z fazy przygotowania inwestycji do realizacji PAP
„Trwają przygotowania lądowej części projektu. Rok 2027 to etap instalacji morskich turbin wiatrowych i oddanie całego przedsięwzięcia do eksploatacji. A późnej kilkadziesiąt lat efektywnej produkcji zielonej energii dla polskich odbiorców” – mówił Bartosz Fedurek, prezes zarządu PGE Baltica, podczas konferencji Offshore Wind Poland 2024. Baltica 2 jest wspólnym projektem PGE i Ørsted.- 22.11.2024, 14:04
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Kraj kontrastów. Kazachstan stawia na rozwój turystyki i zaprasza do odwiedzin
Od kosmopolitycznej stolicy Astany przez spokojny region Ałmaty z malowniczymi górami, rwącymi rzekami i krystalicznie czystymi jeziorami po mistyczne pustynie Mangystau oraz starożytne miasta Jedwabnego Szlaku - Kazachstan ma wiele do zaoferowania. I doskonale zdaje sobie z tego sprawę.- 22.11.2024, 13:16
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Ambasada Kazachstanu