Pobierz materiał i Publikuj za darmo
WARSZAWA, Polska, Aug. 14, 2024 (GLOBE NEWSWIRE) -- Bitget, wiodąca giełda kryptowalut i firma Web3, opublikowała zaktualizowaną wycenę swojego Funduszu Ochronnego na lipiec 2024 roku. Niezależnie od zmienności rynku, fundusz posiada odpowiednie zabezpieczenie, znacznie przekraczające początkowe zadeklarowane przez firmę 300 milionów dolarów, utrzymując się w zeszłym miesiącu na średnim poziomie 407 milionów dolarów.
Fundusz Ochronny ma na celu zabezpieczenie aktywów użytkowników i stanowi podstawową warstwę systemu zabezpieczeń w utrzymaniu kompleksowej ochrony. Utworzony w grudniu 2022 r. Fundusz Ochronny Bitget jest w całości finansowany ze środków własnych i przechowywany w publicznie widocznych portfelach, zapewniając przejrzystość i natychmiastowy dostęp w razie potrzeby.
Proof of Reserves giełdy Bitget to kolejna warstwa systemu zabezpieczeń wprowadzona w grudniu 2022 r., która odatkowo wzmacnia zaangażowanie firmy w bezpieczeństwo, utrzymując współczynnik rezerw na poziomie co najmniej 1:1 dla aktywów użytkowników.
„Naszym priorytetem jest ochrona aktywów użytkowników w obliczu wahań i niepewności na rynku. Fundusz Ochronny Bitget to dodatkowa warstwa zaufania, która zwiększa bezpieczeństwo naszych użytkowników. Utrzymując znaczną rezerwę, zapewniamy niezawodne i bezpieczne środowisko handlowe” - mówi Gracy Chen, CEO w Bitget.
Lipiec charakteryzował się dużą zmiennością, przez co wycena Funduszu Ochronego wykazywała znaczne wahania. Najwyższy poziom, jaki Fundusz osiągnął to 443574608 USD w dniu 29 lipca, a najniższy 363222440 USD w dniu 8 lipca. Wahania te są bezpośrednio skorelowane z ruchami cen BTC, który w tych samych dniach osiągnął najwyższą cenę 68242 USD i najniższą cenę 55880 USD.
Różnice w wycenie odzwierciedlały trendy cenowe BTC, ponieważ saldo BTC pozostało na stałym poziomie 6500 BTC. Dzienne zmiany wyceny odzwierciedlały wahania rynku, przy czym największy wzrost miał miejsce między 20 a 21 lipca, kiedy to wycena wzrosła o 3357354 USD. Największy spadek zaobserwowano między 1 a 2 lipca, kiedy to wycena spadła o 4552172 USD.
Zaktualizowany Fundusz Ochronny odzwierciedla proaktywną postawę Bitget w zapewnianiu bezpiecznego środowiska handlowego. Utrzymując znaczną rezerwę, Bitget zapewnia, że aktywa użytkowników są chronione przed potencjalnym ryzykiem i nieprzewidzianymi wahaniami na rynku. To zabezpieczenie finansowe, obejmujące zdywersyfikowane aktywa, zwiększa odporność funduszu i zdolność do radzenia sobie w różnych warunkach panujących na rynku. Bitget konsekwentnie stawia na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i zaufanie użytkowników. Dzięki Funduszowi Ochrony podkreśla swoje ciągłe wysiłki na rzecz zapewnienia bezpiecznej i niezawodnej platformy do handlu kryptowalutami.
O Bitget
Firma Bitget, założona w 2018 roku, jest wiodącą na świecie giełdą kryptowalut, której kluczowymi cechami są handel kontraktami futures i usługi copy trading. Obsługując ponad 8 milionów użytkowników w ponad 100 krajach i regionach, giełda stara się pomagać użytkownikom w inteligentnym handlu poprzez zapewnienie bezpiecznego, kompleksowego rozwiązania handlowego. Inspiruje również osoby do przyjęcia kryptowalut poprzez współpracę z wiarygodnymi partnerami, takimi jak legendarny argentyński piłkarz Lionel Messi, czołowa włoska drużyna piłkarska Juventus oraz oficjalny organizator imprez e-sportowych PGL. Według Coingecko, Bitget jest obecnie platformą w top 5 handlu kontraktami futures i top 10 w handlu spot.
Po więcej informacji odwiedź: Website | Twitter | Telegram | TikTok | Instagram | Bitget Wallet
Zdjęcia towarzyszące temu ogłoszeniu znajduje się na stronie
https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/b7778fa1-ef18-48fb-933a-bf5a5c9fec90
https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/c813574c-26c7-4f4d-8cd6-56be255b8aec
KONTAKT:
e-mail: media@bitget.com
Źródło informacji: GlobeNewswire
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 14.08.2024, 11:58 |
Źródło informacji | GlobeNewswire |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Prezes zarządu PKO BP: do 2027 roku chcemy obsługiwać nawet 15 mln klientów PAP
Nie tyle inwestowanie w infrastrukturę czy marketing, ale jeszcze wyraźniejsze zwrócenie się ku klientowi indywidualnemu: jego potrzebom, oczekiwaniom oraz nowym przyzwyczajeniom — tak Szymon Midera, prezes zarządu największego polskiego banku, definiuje przyszły kierunek rozwoju sektora bankowości detalicznej.- 27.11.2024, 16:25
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Kongres Polska Moc Biznesu 2024: bezpieczeństwo, technologia i społeczna odpowiedzialność
Już 2 grudnia, na PGE Narodowym w Warszawie, odbędzie się Kongres Społeczno-Gospodarczy Polska Moc Biznesu 2024 - jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych w kraju. Kongres łączy liderów biznesu, przedstawicieli administracji publicznej, organizacji pozarządowych i środowiska naukowego, by wspólnie kreować rozwiązania wspierające gospodarkę opartą na zrównoważonym rozwoju i społecznej odpowiedzialności.- 27.11.2024, 14:16
- Kategoria: Polityka i społeczeństwo
- Źródło: Fundacja Czyste Powietrze
-
Image
Wdrożenie w urzędzie e-Doręczeń to nawet 300 tys. zł oszczędności na jednej wysyłce dokumentów PAP
Redukcja kosztów operacyjnych o 42 proc., skrócenie całego procesu z kilku tygodni do pięciu dni, wymierne korzyści dla środowiska - to efekty wprowadzenia przez gminę Piaseczno, we współpracy z Asseco, elektronicznych doręczeń w korespondencji urzędowej. Jednak nie wszędzie w Polsce cyfryzacja przebiega tak sprawnie: gotowość do przystąpienia do ogólnopolskiego systemu e-Doręczeń deklaruje zaledwie 30 proc. samorządów.- 27.11.2024, 14:00
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom