Newsletter

Polityka i społeczeństwo

CSI: zmiany w planie komisji senackich (komunikat)

13.01.2021, 08:42aktualizacja: 13.01.2021, 09:12

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Centrum Informacyjne Senatu uprzejmie przekazuje, że posiedzenie Komisji Spraw Zagranicznych i Unii Europejskiej, które było zaplanowane na dzień 13 stycznia 2021 roku o godzinie 8.30 zostało odwołane.

Komisja Spraw Zagranicznych i Unii Europejskiej – POSIEDZENIE ODWOŁANE godz. 8.30, sala 176

· Komunikat Komisji do Parlamentu Europejskiego, Rady, Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego i Komitetu Regionów. Program prac Komisji na 2021 r. Dynamiczna Unia w niestabilnym świecie – COM (2020) 690.

· Wniosek dotyczący dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie adekwatnych wynagrodzeń minimalnych w Unii Europejskiej – COM (2020) 682.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

gb/ par/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.01.2021, 08:42
Źródło informacji CIS
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ