Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Konferencja: „Rodzina na antenie”

18.11.2020, 17:50aktualizacja: 18.11.2020, 17:53

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

17.11.2020. godz. 09:00

Wspieranie małżeństwa jako najlepszego środowiska opiekuńczo-wychowawczego dla dzieci, przygotowanie młodych par do radzenia sobie z wyzwaniami życia rodzinnego oraz tworzenie otoczenia szczególnie przyjaznego rodzinom, to główne cele konkursu skierowanego do organizacji pozarządowych. Program realizowany w ramach I otwartego konkursu w zakresie promocji rodziny „Po pierwsze Rodzina!”.

Prelegenci:
- Marlena Maląg, minister rodziny i polityki społecznej,
- prof. Michał A. Michalski, prezes Instytutu Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie - wydawcy Polskiego Forum Rodziców,
- Marek Grabowski, prezes Fundacji Mamy i Taty.

Moderator: Monika Chilewicz, Fundacja Mamy i Taty

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
Data publikacji 18.11.2020, 17:50
Źródło informacji MRiPS, Fundacja Mamy i Taty, Polskie Forum Rodziców
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ