Pobierz materiał i Publikuj za darmo
- Kancelaria Prezesa Rady Ministrów informuje:
„Nasze działania nie są wyłącznie prewencyjne. To także konkretne kroki, które sprawiają, że państwo polskie staje się znacznie skuteczniejsze w walce z zagrożeniami tu i teraz” - mówił Premier Donald Tusk przed posiedzeniem Rady Ministrów. Rząd przyjął dziś projekty ustaw, które w istotny sposób przyczynią się do wzmocnienia bezpieczeństwa państwa. Ich przyjęcie nabiera szczególnego znaczenia w kontekście działań Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i innych służb, które w ostatnich miesiącach zatrzymały łącznie 55 osób, w tym 8 podejrzanych o działanie na szkodę Polski na zlecenie rosyjskiego wywiadu.
Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem https://www.gov.pl/web/premier/premier-wzmacniamy-nasze-bezpieczenstwo
Dodatkowe materiały: zdjęcia https://www.flickr.com/photos/premierrp/albums/72177720329797286/ oraz wideo https://www.youtube.com/watch?v=StV0yxRobq4&t=2s
UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)
kom/ kpr/ ktl/
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
Data publikacji | 21.10.2025, 16:25 |
Źródło informacji | KPRM |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |