Newsletter

Polityka i społeczeństwo

KPRM: ruszyła rejestracja na Szczyt Cyfrowy ONZ w Polsce (komunikat)

15.07.2021, 19:47aktualizacja: 15.07.2021, 19:49

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Kancelaria Prezesa Rady Ministrów informuje:

Szczyt Cyfrowy ONZ w Polsce – zarejestruj się już dziś!

Ruszyła rejestracja uczestników na Szczyt Cyfrowy ONZ – IGF 2021. Zgłoście się już dziś i do zobaczenia w grudniu w Katowicach!Rejestracja i udział w wydarzeniu są bezpłatne. Szczyt Cyfrowy ONZ IGF 2021 odbędzie się w dniach 6-10 grudnia w Katowicach.

Zarejestruj się

To będzie najważniejsze cyfrowe wydarzenie tego roku. W grudniu Polska stanie się stolicą światowej dyskusji o przyszłości internetu. Spodziewamy się, że do katowickiego Międzynarodowego Centrum Kongresowego przyjedzie kilka tysięcy gości z całego świata, wśród nich m.in. sekretarz generalny ONZ António Guterres, wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej Margrethe Vestager, kilkudziesięciu ministrów cyfryzacji z całego świata, przedstawiciele biznesu – w tym największych i najbardziej znanych firm internetowych z różnych kontynentów, działacze organizacji pozarządowych i środowiska naukowego.

Nie może Was tam zabraknąć, dlatego zachęcamy do rejestracji. A jest to bardzo proste. Pierwszy krok to wizyta na stronie https://www.intgovforum.org. Jeśli nigdy wcześniej nie braliście udziału w IGF – najpierw powinniście założyć swój profil użytkownika Imię, nazwisko, adres e-mail, kraj, ogólna informacja czym się zajmujecie i gotowe. Na podany w formularzu adres e-mail dostaniecie wiadomość z linkiem do strony, na której ustalicie swoje hasło. Teraz możecie już przejść do najważniejszego, czyli do rejestracji na wydarzenie. To jeszcze prostsze! Zaznaczcie, czy chcecie być na miejscu w Katowicach, czy chcecie dostawać aktualne informacje o wydarzeniu – kilka kliknięć i gotowe! Dzięki rejestracji będziecie mogli wziąć udział we wszystkich wydarzeniach przygotowanych w ramach Szczytu Cyfrowego 2021.

Do udziału zapraszamy wszystkich, których interesuje szeroko pojęta cyfryzacja, w tym przedstawicieli świata nauki, biznesu i organizacji pozarządowych.

Warto tam być!

Szczyt Cyfrowy IGF 2021 będzie miejscem międzynarodowej debaty. Kilka tysięcy osób z całego świata będzie dyskutować o możliwościach i wyzwaniach stawianych przez internet, a także sposobach pełnego wykorzystania jego potencjału. To właśnie w Katowicach omawiane będą globalne tematy i najlepsze praktyki związane z przestrzenią cyfrową.

Hasło tegorocznej edycji konferencji to Internet United.

Chcemy, aby Szczyt Cyfrowy był ważnym wydarzeniem dla młodych ludzi z całego świata, którzy w znacznej mierze tworzą globalne środowisko internetowe. Dlatego jednym z wydarzeń towarzyszących IGF 2021 będzie Młodzieżowy Szczyt IGF (Youth IGF). Warto pamiętać, że Szczyt Cyfrowy ONZ nie kończy się 10 grudnia. W dniach 10-12 grudnia odbędzie się tzw. IGF After Party - weekend pełen innowacyjnych dyskusji i ciekawych aktywności dla młodych programistów z całego świata.

Do zobaczenia w Katowicach! Mamy nadzieję, że to będzie okazja do wyjątkowo ciekawych dyskusji i dobrych decyzji. Czekamy na Was! Więcej informacji na https://www.gov.pl/igf2021

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe.(PAP)

kom/ lun/ mmu/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 15.07.2021, 19:47
Źródło informacji KPRM
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ