Newsletter

Polityka i społeczeństwo

MRiT: Rusza kolejna edycja konkursu dla „Najlepszego Polskiego Eksportera Uzbrojenia” (komunikat)

11.06.2024, 09:19aktualizacja: 11.06.2024, 09:54

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

- Ministerstwo Rozwoju i Technologii informuje:

Ministerstwo Rozwoju i Technologii ogłasza kolejną edycję konkursu dla „Najlepszego Polskiego Eksportera Uzbrojenia”. Wyróżniamy i promujemy polskie przedsiębiorstwa, które odnoszą sukcesy na międzynarodowym rynku uzbrojenia, przyczyniając się do rozwoju polskiej gospodarki i wzmacniania pozycji Polski jako znaczącego i solidnego gracza w sektorze obronności i bezpieczeństwa.

Dla kogo konkurs?

Konkurs skierowany jest do polskich przedsiębiorstw prowadzących działalność eksportową w branży obronnej i bezpieczeństwa. Zapraszamy do udziału firmy o różnej wielkości i profilu działalności, które mogą pochwalić się osiągnięciami w zakresie eksportu uzbrojenia i sprzętu wojskowego.

Laureat konkursu otrzyma Nagrodę Specjalną Ministra Rozwoju i Technologii dla „Najlepszego Eksportera Uzbrojenia, która zostanie wręczona podczas uroczystej gali zakończenia XXXII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego MSPO w Kielcach.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zachęcamy wszystkie polskie przedsiębiorstwa działające w sektorze obronności do udziału w konkursie i zaprezentowania swoich osiągnięć na arenie międzynarodowej. Regulamin Konkursu wraz z Wnioskiem Zgłoszeniowym znajduje się poniżej.

Termin składania zgłoszeń trwa do 9 sierpnia br.

Prosimy o ich przesyłanie na jeden z poniższych adresów e-mail:

- SekretariatDHM@mrit.gov.pl, - ewa.baranowska@mrpit.gov.pl - natalia.kotas@mrpit.gov.pl

W przypadku pytań dotyczących konkursu, prosimy o kontakt z Ewą Baranowską (tel.: 22 262 97 18) lub Natalią Kotas (tel.: 22 262 97 44).

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi odpowiedzialność za jego treść – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe. (PAP)

kom/ mpg/ amac/

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.06.2024, 09:19
Źródło informacji MRiT
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ