Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Oświadczenie PWPW S.A. w sprawie produkcji blankietów dyplomów specjalisty lekarza i lekarza dentysty (PES)

29.07.2022, 12:40aktualizacja: 29.07.2022, 12:45

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PWPW - logo
PWPW - logo

Wobec pojawiających się w przestrzeni medialnej doniesień na temat opóźnień w dostawie blankietów dyplomów specjalisty lekarza i lekarza dentysty, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych informuje, że realizuje zamówienie na ten produkt zgodnie z uzgodnionymi terminami, wynikającymi z procesu technologicznego. Spółka nie ma opóźnień w realizacji zamówienia.

PWPW dokłada wszelkich starań, aby zamówione blankiety dyplomów zostały przekazane jak najszybciej.

Źródło informacji: PWPW

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 29.07.2022, 12:40
Źródło informacji PWPW
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ