Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Są nowe wytyczne MFiPR dot. przygotowywania inwestycji z dofinansowaniem UE

28.03.2023, 13:39aktualizacja: 28.03.2023, 14:11

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

European Union 2015 - Source: EP
European Union 2015 - Source: EP
Resort funduszy opublikował wytyczne związane z przygotowaniem projektów inwestycyjnych, w tym hybrydowych, które będą realizowane ze wsparciem unijnym w nowej perspektywie na lata 2021-2027.

Wytyczne określają sposób opracowania wybranych elementów studium wykonalności, w tym kwestie dotyczące przeprowadzania analizy finansowej i analizy ekonomicznej projektów inwestycyjnych. 

Wśród opublikowanych dokumentów są także wskazania dotyczące specyfiki projektów hybrydowych, tj. łączących formułę partnerstwa publiczno-prywatnego z dofinansowaniem ze środków UE.

Wytyczne obowiązują od dnia 27 marca 2023 r. i są dostępne pod adresem: 
https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/dokumenty/wytyczne-dotyczace-zagadnien-zwiazanych-z-przygotowaniem-projektow-inwestycyjnych-w-tym-hybrydowych-na-lata-2021-2027.

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 28.03.2023, 13:39
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ