Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Szkoła Aktywnego Sektora zaprasza na cykl bezpłatnych szkoleń

07.09.2022, 11:35aktualizacja: 07.09.2022, 11:39

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego - Szkoła Aktywnego Sektora (1)
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego - Szkoła Aktywnego Sektora (1)
O zarządzaniu, strategii, marketingu, komunikacji i projektach dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Czas na zgłoszenie do 22 września.

To oferta dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, różnorodności społecznej, równego traktowania, kultury demokratycznej i dialogu.

„Do udziału w szkoleniach Akademii zapraszamy w szczególności przedstawicielki i przedstawicieli organizacji i grup z mniejszych miast i miejscowości, działających od niedawna i potrzebujących wsparcia kompetencyjnego – mówi Adriana Skutyńska, koordynatorka Szkoły Aktywnego Sektora z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. – To już nasza trzecia edycja. Przed każdą z nich układamy program bazując na potrzebach i opiniach naszej grupy odbiorców i odbiorczyń. Udało się nam zebrać znakomite grono trenerów i trenerek oraz zaplanować program tak, żeby za każdym razem łączyć wiedzę z praktyką. Wiemy od naszych absolwentów i absolwentek, że to działa”.

Różne potrzeby – elastyczna oferta

Szkolenia realizowane będą w formule mieszanej, tj. online i stacjonarnie w Warszawie, w trzech ścieżkach rozwojowych.

ŚCIEŻKA STRATEGICZNA dedykowana jest osobom, które mają wpływ na tworzenie i wdrażanie strategii w swoich organizacjach, w szczególności dla członkiń i członków zarządu organizacji. Dopełnieniem szkoleń będą indywidualne konsultacje nad tworzeniem strategii dla organizacji.

ŚCIEŻKA KOMUNIKACYJNO-MARKETINGOWA powstała z myślą o wszystkich osobach realizujących działania komunikacyjne, promocję i PR, w szczególności dla osób odpowiedzialnych za tworzenie i nadzorowanie strategii komunikacji w organizacjach. W czasie szkoleń będziemy pracować nad narzędziami i produktami, które od razu będzie można wykorzystać w swoich działaniach.

ŚCIEŻKA PROJEKTOWA odpowie na potrzeby osób chcących przekuć swoje idee i pomysły na działania w kompletny projekt, składający się z diagnozy, opisu projektu, budżetu i harmonogramu, planu montażu finansowego oraz przebiegu jego realizacji wraz z zaangażowaniem partnerów. Przechodząc przez kolejne etapy i tematy szkoleń, przygotowujemy wspólnie obszerny materiał, który da każdej organizacji możliwość generowania i realizacji projektów.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają również koszty zakwaterowania i wyżywienia podczas szkoleń stacjonarnych w Warszawie (bez kosztów podróży).

„Szkoła Aktywnego Sektora. Program rozwoju organizacji i budowania sieci współpracy” to wspólny projekt realizowany przez Fundację Edukacja dla Demokracji oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Stanowi on kompleksową ofertę możliwości edukacyjnych i sieciujących ukierunkowanych na podniesienie konkurencyjności polskich lokalnych organizacji.

Termin nadsyłania zgłoszeń:

do 22 września 2022

Realizacja szkoleń:

październik 2022 – styczeń 2023

Miejsce:

Warszawa i online

Więcej o Szkole Aktywnego Sektora:

https://szkolasektora.org.pl/

Więcej o rekrutacji oraz szczegółowy program szkoleń:

https://szkolasektora.org.pl/ruszyla-rekrutacja-do-3-cyklu-szkolen/

Dodatkowe informacje:

e-mail: elzbieta.jankowska@frsi.org.pl

tel. +48 722 003 352

„Szkoła Aktywnego Sektora. Program rozwoju organizacji i budowania sieci współpracy” korzysta z dofinansowania o wartości 299.986 euro otrzymanego od Islandii, Liechtensteinu i Norwegii z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Źródło informacji: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 07.09.2022, 11:35
Źródło informacji Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ