Newsletter

Polityka i społeczeństwo

Zapraszamy na webcast „Telekomunikacja ważnym czynnikiem rozwoju lokalnego”

05.01.2024, 16:00aktualizacja: 08.01.2024, 09:19

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Serwis Samorządowy PAP - grafika
Serwis Samorządowy PAP - grafika
Serwis Samorządowy PAP zaprasza na webcast „Telekomunikacja ważnym czynnikiem rozwoju lokalnego”, który odbędzie się w czwartek, 11 stycznia o godzinie 12:00.

Gośćmi wydarzenia będą: Grzegorz Cichy, burmistrz Proszowic, prezes Unii Miasteczek Polskich i aktualny współprzewodniczący KWRiST, oraz Jakub Woźny, partner, radca prawny w Kancelarii Prawnej MEDIA, specjalista w dziedzinie nowoczesnych technologii i telekomunikacji.

Infrastruktura telekomunikacyjna staje się fundamentalnym elementem rozwoju gminy czy powiatu: pomaga przeciwdziałać wyludnianiu obszarów wiejskich, zwiększa atrakcyjność inwestycyjną miast, podnosi bezpieczeństwo i jakość życia mieszkańców.

Czy w świetle ustawy o samorządzie gminnym działanie na rzecz rozwoju nowoczesnej infrastruktury sieciowej to obowiązek władz samorządowych? Czy rozwój infrastruktury telekomunikacyjnej będzie kartą przetargową w zbliżających się wyborach samorządowych? Między innymi na te pytanie odpowiedzą zaproszeni eksperci.

Webcast jest elementem programu „Gmina w zasięgu” realizowanego przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie. Serwis Samorządowy PAP objął wydarzenie patronatem medialnym.

Rozmowa będzie transmitowana na stronie głównej: https://samorzad.pap.pl.

Zapraszamy do zadawania pytań w trakcie spotkania - rejestracja online: TUTAJ

Źródło informacji: Serwis Samorządowy PAP

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 05.01.2024, 16:00
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ