Newsletter

Zdrowie i styl życia

Alma, spółka należąca do Sisram Medical, prezentuje Alma PrimeX™ – najlepszą na rynku platformę rozwiązań do nieinwazyjnego konturowania ciała i napinania skóry, która przynosi spektakularne rezultaty

12.04.2021, 13:40aktualizacja: 12.04.2021, 13:44

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

NORYMBERGA, Niemcy, 12 kwietnia 2021 r. /PRNewswire/ -- spółka Alma, jeden ze światowych liderów na rynku urządzeń do zabiegów medycznych i estetycznych, zaprezentowała dzisiaj nową platformę Alma PrimeX™ w ramach jej światowej premiery. Wydarzenie odbyło się w specjalnym studio w siedzibie firmy i było transmitowane na cały świat.

Alma PrimeX™ to produkt zdecydowanie wyróżniający się w swojej kategorii. Zapewnia on niespotykane wcześniej rezultaty w zakresie redukcji obwodu brzucha, talii, ud i pośladków oraz zwiększania napięcia skóry w ich obrębie.

Alma PrimeX™ zaprojektowano i skonstruowano z myślą zarówno o pacjentach, jak i lekarzach. Prace badawczo-rozwojowe nad Alma PrimeX, prowadzone w oparciu o zorientowaną na klientów i konsumentów strategię Business to Everyone, zainicjowane zostały w odpowiedzi na potrzeby zgłaszane przez użytkowników, stawiając je w centrum zainteresowania. Zespół badawczo-rozwojowy miał charakter międzynarodowy i działał w trzech krajach – Korei Południowej, Hiszpanii i Izraelu – tak by technologie i zabiegi dopasowane były do potrzeb różnych grup etnicznych, demograficznych i kulturowych. Jednocześnie kierowano się zaleceniami czołowych środowisk opiniotwórczych i klientów.

Trzon platformy PrimeX™ stanowi autorska kombinacja dostępnych technologii ultradźwięków i częstotliwości radiowych. Synergistyczne połączenie bazuje na:

• opatentowanych przez Almę ukierunkowanych falach ultradźwiękowych (Guided Ultrasound), które selektywnie oddziaływają na tkankę tłuszczową, zmniejszając jej objętość, co potwierdziły znakomite wyniki badań klinicznych.

• opatentowanym rozwiązaniu Almy w zakresie częstotliwości radiowych (UniPolar Radio Frequency), które efektywnie nagrzewa skórę i warstwę podskórną, pobudzając produkcję włókien kolagenowych i elastynowych.

Kombinację tych technologii dodatkowo wzbogacają cztery rewolucyjne funkcje, które sprawiają, że każdy zabieg daje unikatowe rezultaty:

• ConeX – charakterystyczne stożkowate wgłębienie, które wzmacnia fale akustyczne, zmniejsza odbijanie fal ultradźwiękowych i nie posiada centralnego punktu emisji fal.

• Impulse – energia ultradźwięków dostarczana nie w sposób ciągły, a w formie impulsów poprzez efekt mechaniczny generujący małe fale uderzeniowe, które zwiększają skuteczność zabiegu.

• MaXimize – funkcja próżniowa pozwalająca utrzymać stałe sprzężenie pomiędzy aplikatorem i skórą. Zapewnia dotarcie największej możliwej ilości ultradźwięków do leczonych miejsc oraz ich równomierny rozkład, maksymalizując rezultaty.

• ReACCT – kalibracja charakterystyki tkanki i kontrola wydajności energetycznej pozwalają na systematyczną optymalizację. Automatyczna regulacja częstotliwości i mocy ultradźwięków w trakcie zabiegu pozwala na dostosowanie parametrów do stanu skóry pacjenta.

„Z dumą otwieramy nowy rozdział dla urządzeń używanych w medycynie estetycznej, tworząc technologię nie jako cel sam w sobie, ale jako narzędzie pozwalające uzyskać lepsze rezultaty dla użytkowników i pacjentów. Alma PrimeX™ to zupełnie nowa jakość zarówno dla praktyków, jak i pacjentów, która stawia w centrum ich potrzeby i preferencje” – powiedział Lior Dayan, CEO spółki Alma.

Alma

Alma to firma o zasięgu globalnym, która wprowadza światowe innowacje w dziedzinie urządzeń laserowych, świetlnych, radiowych, plazmowych i ultradźwiękowych na rynki medycyny estetycznej i chirurgii. Specjalistom dajemy bezpieczne i efektywne narzędzia, pacjentom zaś możliwość korzystania z najnowocześniejszych technologii i zabiegów, które sprawdziły się w warunkach klinicznych.

https://www.almalasers.com

Materiał filmowy – https://www.youtube.com/watch?v=A2kJBdzUE2c

Źródło: Alma

KONTAKT:

ICR Inc.

Edmond Lococo

tel. +86 (10) 6583-7510

e-mail: Edmond.lococo@icrinc.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.04.2021, 13:40
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ