Newsletter

Zdrowie i styl życia

American Heart of Poland na EKG ogłasza sfinalizowanie kolejnej inwestycji w Polsce

09.05.2024, 14:55aktualizacja: 09.05.2024, 15:04

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/ M. Moryl
PAP/ M. Moryl
Grupa American Heart of Poland rozszerza swoją działalność w Polsce: podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach jej przedstawiciele, na czele z Adamem Szlachtą, prezesem zarządu American Heart of Poland, ogłosili przejęcie od Abris Capital Partners kontroli nad Grupą Scanmed w Polsce. W jej skład wchodzi ponad 30 placówek medycznych, w tym szpitale wielospecjalistyczne, oddziały kardiologiczne oraz sieć poradni POZ.

„Fundamentem strategii naszej marki jest nieustanne zwiększanie dostępności do profesjonalnej opieki medycznej w Polsce: nie tylko w największych miastach, ale również w mniejszych ośrodkach. Sfinalizowanie fuzji to kolejny, znaczący krok w tym kierunku” - powiedział Adam Szlachta.

Zdaniem eksperta, publiczna i prywatna opieka medyczna nie muszą stanowić dla siebie konkurencji - działalność American Heart of Poland wskazuje, że oba systemy mogą doskonale się uzupełniać, z korzyścią dla wszystkich pacjentów. 

W stolicy Górnego Śląska trwa kolejny EKG, najbardziej prestiżowy kongres w Europie Środkowej. Hasłem tegorocznej edycji wydarzenia jest: „Transform today, change tomorrow. Transformacja dla przyszłości”.

Źródło informacji: PAP MediaRoom
 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 09.05.2024, 14:55
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii