Newsletter

Zdrowie i styl życia

BioMaxima S.A. - konferencja wynikowa po publikacji raportu za I kwartał 2022 r.

31.05.2022, 09:25aktualizacja: 31.05.2022, 09:36

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 30.05.2022. godz. 9:00

Konferencja poświęcona prezentacji wyników spółki BioMaxima za I kwartał oraz podsumowaniu wyników za 2021 rok odbyła się 30 czerwca 2022 r. w Centrum Prasowym PAP. Podczas spotkania zaprezentowano plany spółki i stan ich realizacji.

Bio Maxima S.A. działa na rynku wyrobów służących do diagnostyki od 1997 r., spółka specjalizuje się w diagnostyce chorób zakaźnych, obecnie dostarcza odczynniki, podłoża, testy i urządzenia do laboratoriów w Polsce oraz w 60 krajach na czterech kontynentach. Spółka jest pionierem produkcji szybkich testów w Polsce i największym notowanym polskim producentem testów diagnostycznych.

Od 2010 r. BioMaxima S.A. jest spółką notowaną, w styczniu 2022 r. notowania akcji zostały przeniesione z rynku NewConnect na rynek główny GPW.

Źródło informacji: BioMaxima

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 31.05.2022, 09:25
Źródło informacji BioMaxima
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.