Newsletter

Zdrowie i styl życia

Debata pt. „Diabetologia - mamy rewolucyjne terapie i technologie, i galopujący wzrost chorych. Dlaczego?”

17.06.2024, 12:37aktualizacja: 17.06.2024, 12:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - Kadr z filmu
PAP - Kadr z filmu
Termin debaty: 14.06.2024, godz. 14:00

Impulsem do spotkania jest zbliżający się Światowy Dzień Walki z Cukrzycą, obchodzony co roku 27 czerwca. Podczas debaty zostaną omówione m.in.: wzrost zachorowań na cukrzycę - czy można go zatrzymać; ostre i późne powikłania cukrzycy; pilotaż leczenia zespołu stopy cukrzycowej - co już wiemy o działaniu programu; jak dzięki ciągłemu monitorowaniu glikemii i hybrydowej pompie insulinowej pomagamy pacjentom uniknąć powikłań; gdy pacjent z cukrzycą nie mieści się w ChPL - jak prowadzić chorego; gdy chory jest seniorem - diabetologia interdyscyplinarnie.

Źródło informacji: Puls Medycyny

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 17.06.2024, 12:37
Źródło informacji Puls Medycyny
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ