Newsletter

Zdrowie i styl życia

Debata pt. „Przełomowe terapie w neurologii i psychiatrii”

28.06.2023, 14:40aktualizacja: 28.06.2023, 15:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin debaty: 27.06.2023, godz. 10:00

Zaproszeni eksperci dyskutowali o: jak poradzić sobie z lekoopornością u pacjenta z depresją i padaczką; nowe opcje terapeutyczne w depresji, padaczce i migrenie; pacjent z depresją i współchorobowością – optymalna ścieżka terapeutyczna; pacjent psychiatryczny i neurologiczny w systemie ochrony zdrowia; ścieżka diagnostyczno-terapeutyczna pacjenta, nowe wskazania w leczeniu choroby Parkinsona.

Źródło informacji: Puls Medycyny

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 28.06.2023, 14:40
Źródło informacji Puls Medycyny
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ