Newsletter

Zdrowie i styl życia

Debata: „Żyć z rakiem jajnika. Jak motyl. Historie prawdziwe Siła ŻYCIA!”

09.06.2021, 15:00aktualizacja: 10.06.2021, 14:39

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin debaty: 08.06.2021, godz. 14:30

Organizatorzy zaprosili na spotkanie online z prof. Janem Kotarskim, ginekologiem – onkologiem, prezesem Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej oraz bohaterkami i autorkami książki „Jak motyl. Odczarować mity” przedstawiającej czas życia chorych na raka jajnika naznaczony rytmem operacji, chemioterapii, badań i pobytów w szpitalu, remisji i wznów. A mimo to ze słów ciężko chorych kobiet przebija ciągła nadzieja! Niestety, w Polsce wciąż wyniki leczenia raka jajnika są gorsze niż w innych krajach europejskich. Stąd konieczność pilnych zmian w systemie ochrony zdrowia i spowodowania, by pacjentki szybko trafiały do wyspecjalizowanych ośrodków z doświadczonymi chirurgami oraz żeby miały dostęp do najnowszych terapii odsuwających kolejne wznowy. Walka z rakiem jajnika to walka o życie!

Źródło informacji: Agencja Deva

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 09.06.2021, 15:00
Źródło informacji Agencja Deva
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.