Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja „Choroby cywilizacyjne - podsumowanie 2023 roku oraz wyzwania na rok 2024”

20.12.2023, 14:35aktualizacja: 20.12.2023, 14:37

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin: 15.12.2023, godz. 10:00

Konferencja organizowana przez Polskie Towarzystwo Chorób Cywilizacyjnych dotyczyła aktualnych wyzwań w diagnostyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych z uwzględnieniem schorzeń, takich jak choroby układu sercowo-naczyniowego, układu oddechowego, układu nerwowego czy zaburzenia psychiczne. Prelegenci skupili się na podsumowaniu bieżącej sytuacji oraz określeniu wyzwań na nadchodzące miesiące.

Źródło informacji: Polskie Towarzystwo Chorób Cywilizacyjnych 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 20.12.2023, 14:35
Źródło informacji Polskie Towarzystwo Chorób Cywilizacyjnych
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii