Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja „Narodowy Program Leczenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne - nowa edycja”

15.04.2022, 11:21aktualizacja: 15.04.2022, 11:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 13.04.2022, godz. 10:00

Konferencja prasowa poświęcona obchodom Światowego Dnia Chorych na Hemofilii odbyła się 13 kwietnia 2022 roku. Podczas konferencji podjęto temat Narodowego Programu Leczenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne - podsumowanie i perspektywa na następne lata. Podczas konferencji specjaliści odpowiedzieli na pytanie co zostało zrealizowane i jakie są potrzeby na najbliższą edycję Narodowego Programu Leczenia Chorych na Hemofilię i Pokrewne Skazy Krwotoczne.

Konferencję poprowadził Michał Dobrołowicz.

Źródło informacji: Instytut LB Medical

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 15.04.2022, 11:21
Źródło informacji Instytut LB Medical
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.