Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja Noworoczna Stowarzyszenia Dziennikarze dla Zdrowia

24.01.2022, 16:15aktualizacja: 24.01.2022, 16:21

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 24.01.2022, godz. 10:00

Podczas konferencji nastąpiło podsumowanie rocznej działalności Stowarzyszenia Dziennikarze dla Zdrowia. Głównym punktem programu było rozstrzygnięcie Konkursu na Dziennikarza Medycznego Roku 2021 w kategoriach: prasa, radio, telewizja oraz internet.

Uczestnicy konferencji wysłuchali wykładów: prof. Mariusza Bidzińskiego - krajowego konsultanta w Dziedzinie Ginekologii Onkologicznej, który przedstawił zmiany w podejściu i metodach leczenia kobiet na przestrzeni wieków, aż do najnowszych osiągnięć oraz Jarosława Frąckowiaka - prezesa PEX PharmaSequence, który omówił kondycję rynku farmaceutycznego i uwarunkowania cen leków w dobie pandemii.

Źródło informacji: Agencja Deva

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 24.01.2022, 16:15
Źródło informacji Agencja Deva
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.