Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja pt. „Od diagnostyki do skutecznego leczenia”

30.05.2023, 09:08aktualizacja: 30.05.2023, 09:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/Kadr z filmu
PAP/Kadr z filmu
Termin konferencji: 27.05.2023, godz. 10:00

Wydarzenie z udziałem przedstawicieli samorządów zawodów medycznych i administracji publicznej, organizowane w Dzień Diagnosty Laboratoryjnego.

Organizowana konferencja wpisuje się̨ w misję obecnej kadencji Krajowej Rady Diagnostów Laboratoryjnych, którą̨ jest podniesienie rangi zawodu diagnosty laboratoryjnego, a także współpraca i działania na rzecz wzmocnienia roli medycyny laboratoryjnej w systemie ochrony zdrowia.

Do udziału w wydarzeniu zaproszeni zostali przedstawiciele administracji publicznej, samorządów zawodów medycznych oraz mediów branżowych.

Źródło informacji: Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 30.05.2023, 09:08
Źródło informacji Krajowa Izba Diagnostów Laboratoryjnych
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii