Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: „Rola telemedycyny i nowoczesnego monitorowania glikemii w poprawie opieki diabetologicznej w Polsce”

22.10.2020, 18:06aktualizacja: 22.10.2020, 18:10

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

22.10.2020, godz. 14:00

Podczas konferencji zaprezentowane zostały wnioski z raportu „Rola nowoczesnych metod monitorowania poziomu glukozy i telemedycyny w indywidualizacji opieki nad pacjentem z cukrzycą”, przygotowanego przez Radę Naukową pod przewodnictwem prof. dr hab. Doroty Zozulińskiej-Ziółkiewicz oraz prof. dr hab. Macieja T. Małeckiego.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 22.10.2020, 18:06
Źródło informacji Vision Group
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii