Newsletter

Zdrowie i styl życia

Konferencja: „Ścieżka polskiego pacjenta z SM – od pierwszych objawów do rozpoczęcia leczenia. Kierunki optymalizacji”

19.05.2021, 08:46aktualizacja: 19.05.2021, 08:50

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 18.05.2021, godz. 11:00

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom przed jakimi stoi polska opieka nad pacjentem ze stwardnieniem rozsianym, zespół ekspertów przygotował rekomendacje systemowe, które mogą pomóc w zoptymalizowaniu ścieżki pacjenta z SM i zagwarantowaniu maksymalnej wartości zdrowotnej w tym obszarze.

Podczas konferencji prasowej nastąpiła inauguracja raportu „Ścieżka pacjenta z postacią rzutowo-remisyjną stwardnienia rozsianego w placówkach publicznej opieki zdrowotnej w Polsce. Kierunki optymalizacji”, który powstał na bazie pogłębionych analiz przeprowadzonych w ostatnich miesiącach przez ekspertów Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego.

Wydarzenie, którego organizatorem jest Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego, odbyło się pod patronatem Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego oraz Fundacji SM – walcz o siebie.

Źródło informacji: Uczelnia Łazarskiego (Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia)

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 19.05.2021, 08:46
Źródło informacji Uczelnia Łazarskiego (Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia)
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ