Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Wychodząc naprzeciw wyzwaniom przed jakimi stoi polska opieka nad pacjentem ze stwardnieniem rozsianym, zespół ekspertów przygotował rekomendacje systemowe, które mogą pomóc w zoptymalizowaniu ścieżki pacjenta z SM i zagwarantowaniu maksymalnej wartości zdrowotnej w tym obszarze.
Podczas konferencji prasowej nastąpiła inauguracja raportu „Ścieżka pacjenta z postacią rzutowo-remisyjną stwardnienia rozsianego w placówkach publicznej opieki zdrowotnej w Polsce. Kierunki optymalizacji”, który powstał na bazie pogłębionych analiz przeprowadzonych w ostatnich miesiącach przez ekspertów Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, Polskiego Towarzystwa Neurologicznego oraz Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego.
Wydarzenie, którego organizatorem jest Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego, odbyło się pod patronatem Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego oraz Fundacji SM – walcz o siebie.
Źródło informacji: Uczelnia Łazarskiego (Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia)
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji | 19.05.2021, 08:46 |
Źródło informacji | Uczelnia Łazarskiego (Instytut Zarządzania w Ochronie Zdrowia) |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |