Newsletter

Zdrowie i styl życia

Kongres „Pacjent w Centrum Uwagi”: wiele osób 60+ jest w rzeczywistości w sile wieku

22.05.2023, 15:30aktualizacja: 22.05.2023, 16:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/kadr z filmu
PAP/kadr z filmu
Wybitni lekarze, uznani naukowcy, przedstawiciele instytucji publicznych i organizacji pozarządowych uczestniczyli w trzeciej edycji Ogólnopolskiego Kongresu „Pacjent w Centrum Uwagi” w Warszawie. Zorganizowane przed DOZ S.A. wydarzenie stanowiło doskonałą okazję zarówno do przekazania seniorom solidnej porcji wiedzy związanej ze zdrowiem czy profilaktyką, jak i rozprawienia się z mitami dotyczącymi procesu starzenia się, jakie wciąż funkcjonują w społeczeństwie. „Kogo uznać za seniora – to kwestia podlegająca ciągłym przemianom. Granica 60 czy 65 lat jest umowna, ponieważ wiele nawet starszych osób pozostaje aktywnych zawodowo i społecznie, chce czerpać z życia pełnymi garściami” – tłumaczył dr Sławomir Murawiec, psycholog, psychiatra oraz jeden z prelegentów podczas kongresu.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 22.05.2023, 15:30
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii