Newsletter

Zdrowie i styl życia

Nowe monitory parametrów życiowych serii VS firmy Mindray zmieniają sposób monitorowania pacjentów metodą Spot Check

05.02.2021, 09:03aktualizacja: 05.02.2021, 09:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/Mindray
PR Newswire/Mindray

SHENZHEN, Chiny, 5 lutego 2021 r. /PRNewswire/ -- Mindray (SZSE: 300760), światowy lider w dziedzinie rozwoju innowacyjnych technologii medycznych, ma zaszczyt przedstawić nowe monitory parametrów życiowych VS 9 i VS 8, dostępne w Europie, Australii i innych wybranych regionach. Seria VS Mindray uwalnia pełen potencjał rutynowych obserwacji, umożliwiając personelowi medycznemu świadczenie opieki skoncentrowanej na pacjencie, zarówno w momencie przyjęcia pacjenta do szpitala jak i w czasie kontroli wyrywkowych (Spot Check) lub monitorowania ciągłego.

Dokładne i bieżące monitorowanie stanu pacjenta wymaga szczegółowego rejestrowania i notowania podstawowych funkcji życiowych, co wiąże się z dodatkowym nakładem pracy oraz ryzykiem błędu wynikającego z ręcznego zapisu. Monitory funkcji życiowych serii VS produkcji Mindray stawiają czoła tym wyzwaniom rejestrując dane z monitorowania pacjenta metodą Spot Check.

Seria VS wykonuje precyzyjne i niezwykle szybkie pomiary parametrów życiowych, podnosząc komfort pacjenta, jego bezpieczeństwo oraz efektywność kliniczną. Dzięki opatentowanym technologiom, pomiar TrueBP™ Mindray pozwala na uzyskanie dokładnych wartości NIBP w zaledwie 15 sekund, natomiast pomiar TrueResp™ automatycznie rejestruje częstość oddechów (RR) pacjenta za pomocą napalcowego czujnika SpO2 .

Ekran dotykowy VS 9 o przekątnej 10,1 cala, umożliwia łatwą zmianę i przełączanie parametrów, profili przepływu pracy i narzędzi oceny. Pozwala na elastyczne i w pełni konfigurowalne dostosowywanie profili obserwacji do różnych grup pacjentów, oddziałów lub zadań klinicznych, przyspieszając w ten sposób ocenę statusu pacjenta i podjęcie trafnych decyzji terapeutycznych.

System wczesnego ostrzegania (ang. EWS), czyli zautomatyzowane rozwiązanie wbudowane w monitory funkcji życiowych Mindray serii VS, oblicza wartości funkcji życiowych pacjenta i generuje zindywidualizowane komunikaty ostrzegawcze, które wspierają podjęcie interwencji klinicznych w odpowiednim momencie. Wartości rejestrowane przez system wczesnego ostrzegania można zintegrować z pulpitem EWS CMS, co pozwala klinicystom na kompleksowe monitorowanie stanu pacjenta w dowolnym czasie i miejscu.

Monitor funkcji życiowych VS 9 wyposażony w łączność interoperacyjną w czasie rzeczywistym maksymalnie upraszcza integrację danych cyfrowych dotyczących stanu pacjenta. Oferuje możliwość łatwego połączenia się z różnymi systemami dokumentacji medycznej (ang. EMR) podmiotu trzeciego lub połączenia się ze zintegrowanym CMS, który pozwala personelowi medycznemu na monitorowanie danych dotyczących stanu pacjenta pozyskanych z badań na miejscu (Spot Check) przy jednoczesnym, ciągłym monitorowaniu funkcji życiowych. Ponadto menedżer urządzeń Mindray M-IoT rejestruje szczegółowy stan i dane diagnostyczne pozyskane ze wszystkich urządzeń Mindray zapisujących funkcje życiowe oraz innych rozwiązań Mindray znajdujących się na terenie szpitala, dzięki czemu inżynierowie mają możliwość zmaksymalizowania efektywności klinicznej urządzeń.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: https://www.mindray.com/en/product/VS_9.html.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1425721/image_1.jpg

Źródło: Mindray

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 05.02.2021, 09:03
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii