Newsletter

Zdrowie i styl życia

„Pacjent w centrum uwagi” - nie tylko postulat, ale i konieczność

22.05.2023, 14:35aktualizacja: 23.05.2023, 11:02

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/kadr z filmu
PAP/kadr z filmu
Trend demograficzny jest jasny - jako społeczeństwo będziemy się starzeć, co wymagać będzie zarówno zapewnienia seniorom odpowiedniej infrastruktury czy opieki, jak i zmiany ich statusu w społeczeństwie. „Osoby starsze, podobnie jak ludzie w innych kategoriach wiekowych, mają takie same potrzeby: aktywnego spędzania czasu, spotykania bliskich i przyjaciół, angażowania się w kolejne inicjatywy. Naszym celem jest stworzenie seniorom przestrzeni, w której będą mogli czuć się swobodnie, widywać się i wymieniać doświadczeniami, wspólnie zdobywać nową wiedzę i umiejętności” – przekonywała Elżbieta Łacina, prezeska DOZ Fundacji, podczas III Ogólnopolskiego Kongresu „Pacjent w Centrum Uwagi” zorganizowanego przez DOZ S.A.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 22.05.2023, 14:35
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii