Newsletter

Zdrowie i styl życia

Prezeska Grupy LUX MED: system ochrony zdrowia można zmienić na lepsze w kilka lat

08.03.2024, 11:51aktualizacja: 08.03.2024, 13:02

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP - kadr z filmu
PAP - kadr z filmu
„System ochrony zdrowia można zmienić na lepsze  kilka lat, ale ważna jest w konsekwencja w działaniach. Nastawienie się bardzo mocno na efekt końcowy. Ważna jest jakość, a nie tylko ilość” – podkreśla dr Anna Rulkiewicz, prezeska Grupy LUX Med. Dr Rulkiewicz wzięła udział w sesji otwierającej IX Kongres Wyzwań Zdrowotnych, który odbywa się w dniach 7-8 marca 2024 r. w Katowicach. 

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 08.03.2024, 11:51
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ