Newsletter

Zdrowie i styl życia

Priorytety w Ochronie Zdrowia 2021

12.01.2021, 08:30aktualizacja: 12.01.2021, 08:30

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Wydawnictwo Medyczne Termedia - "Priorytety w Ochronie Zdrowia 2021" (1)
Wydawnictwo Medyczne Termedia - "Priorytety w Ochronie Zdrowia 2021" (1)
Zdrowie publiczne w dobie pandemii, polityka lekowa, rola sektora prywatnego w polskim systemie ochrony zdrowia oraz kierunki w wybranych obszarach terapeutycznych - to wybrana tematyka tegorocznej konferencji „Priorytety w Ochronie Zdrowia”. Tym razem z uwagi na pandemię koronawirusa, wydarzenie odbędzie się w formie internetowej.

Planowane debaty, wykłady i prezentacje zorganizowane i zarejestrowane zostaną w sposób zdalny w dniach 13,14,15 stycznia 2021 r.

Relacja live na stronie: bit.ly/PRIO_21

Udział potwierdzili: m.in. Konrad Rejdak - prezes elekt Polskiego Towarzystwa Neurologicznego; Tomasz Hryniewiecki - dyrektor Narodowego Instytutu Kardiologii; Przemysław Mitkowski - prezes elekt Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego; Dominik Dytfeld - Katedra i Klinika Hematologii i Transplantologii Szpiku Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, prezes Polskiego Konsorcjum Szpiczakowego; Adam Maciejczyk - Polskie Towarzystwo Onkologiczne oraz Ogólnopolskie Zrzeszenie Publicznych Centrów i Instytutów Onkologicznych; Filip Nowak - p.o. prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia; Andrzej Matyja - prezes Naczelnej Rady Lekarskiej; Roman Topór-Mądry - prezes Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji; Maciej Miłkowski, Sławomir Gadomski - podsekretarze stanu w Ministerstwie Zdrowia oraz przedstawiciele najważniejszych organizacji ochrony zdrowia, wybrani konsultanci krajowi w dziedzinach medycyny oraz wielu znakomitych ekspertów z dziedzin medycyny, zdrowia i farmacji.

Podczas 21. sesji poruszone zostaną m.in. zagadnienia:

- Covid-19. Czy mamy dobre scenariusze jak uporać się pandemią. Czego nauczyła nas pandemia?

- Foresight medyczny 2021. Jakie obszary są priorytetem na 2021 rok?

- Zarządzanie szpitalem – wyzwania,

- Fundusz medyczny a terapie przełomowe,

- Plan bezpieczeństwa lekowego w Polsce.

Rada Naukowa konferencji, redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego” oraz Wydawnictwo Termedia zapraszają do merytorycznej współpracy i udziału w dyskusji nad przyszłą organizacją systemu ochrony zdrowia w Polsce i priorytetami na rok 2021.

Image
Wydawnictwo Medyczne Termedia - "Priorytety w Ochronie Zdrowia 2021" (2)

Drugiego dnia konferencji odbędzie się wręczenie nagród laureatom konkursu „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny”.

Coroczny konkurs, którego organizatorem jest Wydawnictwo Medyczne Termedia oraz redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego”, wybiera i nagradza osoby i instytucje, które odniosły sukces w ochronie zdrowia. Transmisja z gali wręczenia nagród odbędzie się 14 stycznia o godz. 18:00, na platformie termedia.pl.

Więcej informacji na stronie: bit.ly/SukcesRoku

KONTAKT:

Agnieszka Starewicz

tel. 502 107 464

e-mail: a.starewicz@termedia.pl

Źródło informacji: Wydawnictwo Medyczne Termedia

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 12.01.2021, 08:30
Źródło informacji Wydawnictwo Medyczne Termedia
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP content” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ