Newsletter

Zdrowie i styl życia

Puchar Ligi Europy UEFA stanie na Placu Zamkowym w Warszawie przed meczem Legii z Napoli

27.10.2021, 12:45aktualizacja: 27.10.2021, 12:57

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Enterprise Rent a Car - logo
Enterprise Rent a Car - logo
W środę, 3 listopada na Placu Zamkowym będzie można podziwiać trofeum Ligi Europy UEFA. Każdy, kto tego dnia pojawi się na rynku Starego Miasta w Warszawie będzie miał możliwość zrobienia sobie zdjęcia z pucharem i wzięcia udziału w konkursach. Trofeum sprowadzone zostanie w ramach wydarzenia „Trophy Tour”, którego organizatorem jest firma Enterprise Rent a Car.

Od 2015 roku Enterprise Rent a Car jest oficjalnym sponsorem Ligi Europy. W 2021 roku Spółka rozszerzyła umowę z UEFA również o sponsoring Ligi Konferencji. Dzięki współpracy z UEFA firma ma możliwość organizacji wydarzenia o nazwie „Trophy Tour”. W tym roku firma postanowiła sprowadzić Puchar do Warszawy. Dzięki temu wszyscy fani piłki nożnej w Polsce będą mieli okazję zobaczyć ikoniczne trofeum Ligii Europy UEFA jeszcze w trakcie trwania rozgrywek fazy grupowej sezonu 2021/22.

Jakie atrakcje czekają nas tego dnia?

Prezentacja pucharu Ligii Europy UEFA odbędzie się 3 listopada o godz. 14:00 na Placu Zamkowym w Warszawie. Trofeum zostanie przetransportowane na rynek Starego Miasta jednym z najbardziej prestiżowych aut dostępnych w ofercie firmy Enterprise Rent a Car – Porsche Taycan. Puchar stanie w specjalnie przygotowanym namiocie sferycznym, do którego wejść będzie mógł każdy fan piłki nożnej. To pierwszy komercyjny tego rodzaju event w Polsce, gdzie zainteresowani będą mogli z bliska podziwiać trofeum i zrobić sobie zdjęcie z nagrodą, o którą walczą czołowi piłkarze w całej Europie. Jednak to nie wszystkie atrakcje przewidziane na ten dzień. Dla wszystkich, którzy będą chcieli sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie, Enterprise Rent a Car przygotował specjalny konkurs. Obok namiotu z pucharem ustawiona zostanie bramka z wyznaczonymi miejscami, do których trzeba będzie oddać celne strzały. Każdy, kto poprawnie wykona zadanie konkursowe, otrzyma nagrodę. Jedną z nagród będą bilety na mecz Legii Warszawa w Lidze Europy ze Spartakiem Moskwa, który odbędzie się 9 grudnia w Warszawie. Całe wydarzenie zostało przygotowane z myślą o dorosłych oraz dzieciach.

Przyszłość polskiej piłki nożnej

Przy okazji całego eventu Enterprise Rent a Car chce zwrócić uwagę na temat rozwoju piłki wśród młodzieży.

„Piłka nożna jest uważana w naszym kraju za sport narodowy, to tym sportem pasjonuje się dużo dzieci, nastolatków, dlatego powinniśmy starać się zapewnić dzieciom odpowiednie warunki do jej trenowania – mówi Tomasz Kapelko prezes Car Hire Poland Sp. z o.o. franczyzobiorcy Enterprise Rent a Car na Polskę. – Inwestowanie w sport leży u podstaw filozofii naszej firmy. Uważamy, że rozwój fizyczny powinien iść w parze z tym naukowym, a sport to nie tylko rozrywka. Od lat Enterprise Rent a Car wspiera rozgrywki Ligi Europy, od tego roku również Ligę Konferencji” – dodaje pan Tomasz.

Enterprise Rent-A-Car stanowi część jednej z największych na świecie firm oferujących wynajem samochodów na terenie Ameryki, Europy, Australii oraz niektórych krajów Afryki. Posiada 9500 oddziałów w ponad 100 krajach. Enterprise jest częścią koncernu Enterprise Holdings. Firma została założona w 1957 roku przez Jacka Taylora, a na polskim rynku działa od 2014 roku. Jack Taylor wybrał nazwę Enterprise na cześć lotniskowca USS Enterprise, na którym służył podczas II wojny światowej. Do dziś nazwa „Enterprise” to synonim przywództwa i wizji firmy. Od samego początku działalności przyświeca jej jeden cel: przewyższać oczekiwania klientów względem obsługi związanej z profesjonalnym wynajmem aut. Oprócz bycia liderem pośród największych dostawców rozwiązań transportowych na świecie Enterprise Rent-A-Car jest oficjalnym partnerem Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji Europy UEFA.

Źródło informacji: Enterprise Rent a Car

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 27.10.2021, 12:45
Źródło informacji Enterprise Rent a Car
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ