Newsletter

Zdrowie i styl życia

Spotkanie prasowe: „Szczepienia w dobie pandemii. Gdzie jesteśmy, dokąd zmierzamy, czego możemy się spodziewać?”

17.11.2021, 15:36aktualizacja: 17.11.2021, 16:07

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 17.11.2021, godz. 11:30

Dyskusja poruszająca problematykę szczepień przeciwko COVID-19 oraz możliwego rozwoju pandemii. W spotkaniu wzięli udział:

- prof. Joanna Zajkowska - specjalistka chorób zakaźnych, epidemiologii i zdrowia publicznego, zastępca ordynatora Kliniki Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcyjnych Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku,
- dr. Piotr Kramarz - specjalista chorób zakaźnych i medycyny rodzinnej, zastępca kierownika działu doradztwa naukowego w European Centre for Disease Prevention and Control (ECDC).

Źródło informacji: Serwis Zdrowie

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 17.11.2021, 15:36
Źródło informacji Serwis Zdrowie
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ