Newsletter

Zdrowie i styl życia

Targi MEDICA 2021: Winner Medical zaprezentuje innowacje w zakresie pielęgnacji ran i zapobiegania infekcjom

03.11.2021, 17:35aktualizacja: 03.11.2021, 17:39

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Fot. PR Newswire/Winner Medical Co., Ltd.
Fot. PR Newswire/Winner Medical Co., Ltd.

SHENZHEN, Chiny, 3 listopada 2021 /PRNewswire/ -- Winner Medical (300888.SZ), wiodący producent jednorazowych produktów do pielęgnacji ran i produktów chirurgicznych, zamierza zaprezentować pełen zestaw zaawansowanych rozwiązań do pielęgnacji ran i zapobiegania zakażeniom na sali operacyjnej na targach MEDICA 2021, które odbędą się w dniach 15-18 listopada w Düsseldorfie, w Niemczech. Wystawiając się w hali 6, na stanowisku A10, Winner Medical zaprezentuje swoje produkty opieki zdrowotnej i wyposażenie szpitalne uzupełnione o innowacje, które odpowiadają na wyzwania stojące przed międzynarodowym personelem medycznym i zapewniają optymalną opiekę w celu ochrony zdrowia i dobrego samopoczucia pacjentów.

„Nasze niezachwiane zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa pacjentów i pracowników medycznych sprawiło, że Winner Medical stała się ekspertem w dziedzinie radzenia sobie z ranami i kontroli zakażeń w salach operacyjnych. Wykorzystaliśmy wiodące w branży technologie, tworząc szeroką gamę przełomowych rozwiązań w zakresie pielęgnacji ran i rozwiązań chirurgicznych” – powiedział Jianquan Li, dyrektor generalny spółki.

„Kierując się jakością i odpowiedzialnością społeczną na pierwszym miejscu w filozofii naszej firmy, nieprzerwanie wprowadzamy innowacje i stale badamy produkty nowej generacji wspomagające gojenie ran i zapobiegające infekcjom, wykorzystując przyjazne dla środowiska i zrównoważone surowce, tak aby zminimalizować wpływ na klimat i środowisko” – dodał.

Na targach MEDICA 2021 firma Winner Medical zaprezentuje swoją najnowszą ofertę zaawansowanych produktów do pielęgnacji ran, opartych na pięciu podstawowych technologiach – silikonowej, spieniającej, antybakteryjnej, biotechnologicznej i włókna żelującego - zaprojektowanych w celu zapobiegania uszkodzeniom skóry, opatrywania różnych skomplikowanych ran i wspierania całego cyklu procesu ich gojenia. Dzięki certyfikatom chińskiego NMPA, unijnego Conformitè Europëenne (CE), jak również zatwierdzeniom japońskiego Ministerstwa Zdrowia, Pracy i Opieki Społecznej oraz amerykańskiej Agencji Żywności i Leków, produkty Winner Medical znalazły szerokie zastosowanie wśród pracowników służby zdrowia w ponad 110 krajach, jako podstawowe rozwiązania w leczeniu dotkliwych i przewlekłych ran spowodowanych cukrzycą, unieruchomieniem, chorobami żylnymi, jak również urazami, oparzeniami, inwazyjnymi zabiegami chirurgicznymi oraz innymi czynnikami.

Kluczową linią produktów Winner Medical w zakresie zapobiegania infekcjom, która zadebiutuje na targach, jest odzież medyczna wykonana w 100% z bawełny spunlace, biodegradowalnego i wygodnego materiału skutecznie chroniącego przed przemoczeniem i przenikaniem bakterii. Jako lekki i oddychający materiał, gwarantuje maksymalną ochronę przy zabiegach chirurgicznych o umiarkowanej długości z umiarkowanym poziomem płynów ustrojowych i ryzykiem infekcji. Jednocześnie fartuch chirurgiczny PURCOTTON firmy Winner Medical charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją, która zapewnia dodatkową ochronę osoby użytkującej podczas procedur z dużą ilością płynów, poprzez wzmocnione panele zarówno na klatce piersiowej, jak i na rękawach.

Winner Medical

Firma Winner Medical Co., Ltd. (kod giełdowy: 300888), założona w 1991 roku i posiadająca siedzibę główną w Shenzhen w Chinach, jest spółką działającą na dużą skalę w branży zdrowotnej, która realizuje skoordynowany rozwój sektora medycznego i konsumenckiego poprzez swoje trzy główne marki: „Winner”, „Purcotton” i „PureH2B”. Przedsiębiorstwo jest zaangażowane w dostarczanie użytkownikom i konsumentom większej liczby najwyższej jakości wyborów życiowych oraz w tworzenie wartości na rzecz lepszego życia.

Wykorzystując trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji materiałów medycznych, Winner jest wiodącą marką medycznych materiałów eksploatacyjnych na rynku chińskim, jak również podmiotem z międzynarodową wizją. Purcotton, jako marka artykułów codziennego użytku, korzysta z trzydziestoletniego doświadczenia firmy w produkcji materiałów medycznych. Wykorzystując czystą bawełnę jako surowiec, ma na celu stworzenie serii najwyższej klasy bawełnianych artykułów codziennego użytku, które są zdrowe, wygodne i przyjazne dla środowiska. PureH2B powstaje jako platforma życia, aby zaoferować konsumentom wybór najwyższej jakości, zdrowych i estetycznych produktów z całego świata.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.winnermedical.com/

Materiał zdjęciowy - https://mma.prnewswire.com/media/1676162/img.jpg

Źródło: Winner Medical Co., Ltd.

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 03.11.2021, 17:35
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii