Newsletter

Zdrowie i styl życia

Wsparcie opieki zdrowotnej dla kobiet: Mindray przedstawia Nuewa I9, nowy aparat ultrasonograficzny do zastosowań ginekologiczno-położniczych

08.06.2021, 16:19aktualizacja: 08.06.2021, 16:26

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SHENZHEN, Chiny, 8 czerwca 2021 r. /PRNewswire/ -- Mindray (SZSE: 300760), czołowy producent i dostawca wyrobów i rozwiązań medycznych, wprowadza Nuewa I9, swój najnowszy wózkowy aparat ultrasonograficzny zaprojektowany do stosowania w ginekologii i położnictwie. Z myślą o wspieraniu opieki zdrowotnej dla kobiet, Nuewa I9 firmy Mindray wynosi możliwości obrazowania na zupełnie nowy poziom, łącząc innowacyjny design i wyjątkową jakość obrazu z zastosowaniem najnowszych technologii.

„Nuewa I9 oferuje niezrównane możliwości obrazowania ultradźwiękowego w swojej klasie. Każda funkcja i innowacja została specjalnie zaprojektowana, aby pomóc lekarzom specjalizującym się w ginekologii i położnictwie w rozwiązywaniu codziennych wyzwań. Efektem prac jest kompleksowe, inteligentne rozwiązanie, które pozwala na niezwykle efektywną opiekę w okresie od planowania ciąży poprzez położnictwo i opiekę poporodową” - powiedział He Xujin, dyrektor generalny Działu Aparatów do Obrazowania firmy Mindray.

Nuewa I9 posiada przemyślany design, który zapewnia ogromną wygodę użytkowania. Możliwość składania i kompaktowa obudowa sprawiają, że aparat można z łatwością przenosić przez drzwi i sprawnie przekazywać pomiędzy oddziałami. Jednocześnie przełomowy panel sterowniczy iConsole dostosowany do konkretnego badania jest zoptymalizowany do pracy w różnych sytuacjach klinicznych i może być łatwo zmodyfikowany do uwzględnienia najczęściej stosowanych funkcji.

Całe urządzenie opiera się na rewolucyjnej platformie ZST+ firmy Mindray, która pokonuje tradycyjne kompromisowe ograniczenia, zapewniając wyjątkową jakość obrazu, która otwiera nieskończone możliwości obrazowania i podlega ciągłym usprawnieniom. Nuewa I9 jest w obficie wyposażony w automatyczne narzędzia, takie jak Smart-VTrace, Smart Pelvic i Smart Hip, usprawniające pracę i podnoszące efektywność w opiece nad kobietami i noworodkami.

Jedną z największych innowacji, które trafiły do aparatu Nuewa I9 firmy Mindray, jest Smart Scene 3D, zorientowana na dany scenariusz technika skanowania przestrzennego, która pozwala na automatyczną identyfikację charakteru tkanek i zapewnia diagnozę dla konkretnego organu. Technologia obsługuje całą procedurę badania, od automatycznego rozpoznawania sytuacji klinicznej, po wykorzystanie automatyki na każdym etapie, od optymalizacji obrazu, po ustalanie płaszczyzny, kwantyfikację i tworzenie automatycznego cyklu pracy. W efekcie Nuewa I9 zmniejsza nakłady pracy wynikające z ręcznej obsługi, skraca czas skanowania poszczególnych pacjentów i zapewnia łatwą, precyzyjną i szybką diagnozę.

Nuewa I9 sprawia też, że interakcje w 3D/4D stają się niezwykle intuicyjne i wymagają mniej ruchów gałką. Wystarczy kliknąć i wybrać pożądany efekt spośród różnych scenariuszy aplikacji, takich jak Routine, iLive, Bone (kość), Tissue (tkanka), czy Follicle (pęcherzyk). Aparat posiada zintegrowane programy ustawień pozwalające uzyskać optymalne efekty obrazowania przestrzennego i stawia na łatwość użytkowania w każdej możliwej sytuacji klinicznej związanej z ginekologią i położnictwem.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1528212/Newwa_I9.jpg

Źródło: Mindray

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 08.06.2021, 16:19
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ