Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Po zakończonych zawodach główny trener zespołu TRIMP - Mariusz Chrobot - podkreślił wyjątkowość tego osiągnięcia:
„Podczas gali podsumowującej mistrzostwa największe legendy tego sportu zgodnie podkreślały, że były to najtrudniejsze mistrzostwa świata w historii. Po raz pierwszy mistrzostwa te zostały przeniesione poza rajskie Hawaje i znalazły się w sercu Europy, gdzie trasa kolarska miała wyjątkowy, górski profil. Weryfikowała ona wszystkie umiejętności kolarskie, a nasz zespół sprostał temu wyzwaniu, czego dowodem jest nasz wspaniały wynik”.
Na tych samych zawodach po raz pierwszy w historii Polak - Robert Wilkowiecki - zajął imponujące 9. miejsce w stawce najlepszych zawodników świata. Zespół TRIMP gorąco gratuluje Robertowi takiego sukcesu i jest niezmiernie dumny, że mógł uczestniczyć w tym historycznym wydarzeniu.
Innowacyjna zmiana w tegorocznych mistrzostwach polegała na tym, że po raz pierwszy startowali wyłącznie mężczyźni. Wyścig dla kobiet zaplanowany jest za miesiąc na Hawajach, gdzie niewątpliwie zawodniczki również pokażą niezwykły poziom sportowej rywalizacji.
Nie tylko zmiana lokalizacji była wyjątkowa w tym roku. Mistrzostwa w Nicei postawiły przed zawodnikami nowe wyzwania, zwłaszcza na trasie kolarskiej, która była pełna stromych podjazdów i technicznych zjazdów. Jak mówi Michał Wojtyło - najlepszy z zawodników TRIMP na tych mistrzostwach - zespół pokazał charakter oraz udowodnił, że jest w stanie konkurować z najlepszymi na świecie, dostosowując się do trudnych warunków i weryfikując swoje umiejętności na najwyższym poziomie.
Zespół TRIMP chciałby podziękować wszystkim swoim kibicom za wsparcie na tej niezapomnianej drodze do sukcesu.
Źródło informacji: TRIMP.team
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 12.09.2023, 11:50 |
Źródło informacji | TRIMP.team |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Nowa terapia daje nadzieję chorym na tętnicze nadciśnienie płucne PAP
Tętnicze nadciśnienie płucne (TNP) to rzadka choroba kardiologiczna. Nieleczona może prowadzić do śmierci. Badania kliniczne nad nowym lekiem, prowadzone przez prof. Grzegorza Kopcia z Ośrodka Chorób Krążenia Płucnego UJ w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Jana Pawła II, dały bardzo dobre rezultaty i napawają chorych optymizmem.
- 07.01.2025, 08:00
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Technologia w służbie zdrowia: dlaczego dane ze smartwatchy warto pokazać lekarzowi?
Z urządzeń ubieralnych, czyli inteligentnych zegarków i opasek, korzysta ponad 1/3 Polaków - wynika z badania Huawei CBG Polska [1]. Sprzęty te pozwalają na monitorowanie aktywności fizycznej, a także kluczowych parametrów zdrowotnych, takich jak tętno i saturacja krwi, a nawet EKG czy ciśnienie tętnicze. Dane te mogą dostarczać cennych informacji zarówno posiadaczowi zegarka, jak i lekarzowi, wspierając diagnostykę. W praktyce zaledwie 25% użytkowników pokazała doktorowi zebrane w ten sposób wyniki. Dlaczego tak się dzieje? I czy warto promować wykorzystywanie danych odpacjenckich w polskiej służbie zdrowia?- 30.12.2024, 13:13
- Kategoria: Zdrowie i styl życia
- Źródło: Huawei