Newsletter

Andersen Global uruchamia firmę członkowską w Belgii

16.05.2024, 10:02aktualizacja: 16.05.2024, 10:14

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global debiutuje z firmą Andersen in Belgium, jako że Seeds of Law, będąca współpracownikiem od 2022 r., staje się pierwszą firmą członkowską w kraju przyjmującą markę Andersen.

Andersen in Belgium jest świadczącą kompleksowe usługi kancelarią prawną, którą prowadzą partnerzy i współzałożyciele Leo Peeters i Koen de Puydt; oraz Jan Ghysels, który dołączył do jej zarządu w 2022 r. Firma specjalizuje się w prawie spółek, prawie w obszarze handlu, nieruchomości i budownictwa, prawie administracyjnym i prawie pracy. Dodatkowo zespół współpracuje ściśle z klientami krajowymi i międzynarodowymi, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami, spółkami giełdowymi oraz przedsiębiorcami.

„Praca z firmami członkowskimi i współpracownikami w ostatnich kilku latach wzmocniła zdolności naszej firmy oraz utrwaliła jej pozycję na rynku - powiedział Leo. - Przyjęcie marki Andersen odzwierciedla nasze zobowiązanie do zapewniania klientom wielodyscyplinarnych, jednolitych rozwiązań, aby zaspokajać ich zmieniające się potrzeby w Belgii i za granicą”.

Prezes i dyrektor generalny Andersen, Mark L. Vorsatz, powiedział:

„W czasach, gdy firma Seeds of Law była naszym współpracownikiem, jej zespół stale wywierał na klientach i pracownikach wrażenie pod względem swojej wszechstronnej wiedzy i wspólnych wartości. Przyjęcie przez tę firmę marki Andersen dodatkowo pokazuje jej zobowiązanie do świadczenia sprawnych usług na rzecz klientów w naszej dalszej współpracy w ramach wiodącej globalnej organizacji”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem odrębnych pod względem prawnym, niezależnych firm członkowskich skupiających specjalistów ds. podatkowych i prawnych z całego świata. Założone w 2013 r. przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, stowarzyszenie Andersen Global skupia ponad 16 000 specjalistów z całego świata i jest obecne w ponad 450 lokalizacjach dzięki swoim firmom członkowskim i współpracownikom.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240515180015/pl/ 

Źródło: Andersen Global

KONTAKT

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 16.05.2024, 10:02
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ