Newsletter

EKF 23: LUXMED oferuje pierwsze w Polsce ubezpieczenia szpitalne na zasadzie świadczenia

07.06.2023, 14:14aktualizacja: 07.06.2023, 14:55

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP/ Kadr z filmu
PAP/ Kadr z filmu
LUXMED oferuje pierwsze w Polsce polisy szpitalne na zasadzie świadczenia, które pokrywają 80 proc. zdarzeń medycznych i realizują świadczenia w postaci leczenia szpitalnego, w tym dużych procedur medycznych, również w nagłych przypadkach. „Mamy rewolucję w ubezpieczeniach zdrowotnych” – mówi Anna Rulkiewicz, prezes zarządu LUXMED.

13. Europejski Kongres Finansowy odbywa się w dniach 5-7 czerwca 2023 r. w Sopocie.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
Data publikacji 07.06.2023, 14:14
Źródło informacji PAP MediaRoom
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ