Newsletter

Konferencja: „Efekty inwestycji realizowanych ze środków UE i budżetowych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.”

08.12.2021, 21:36aktualizacja: 08.12.2021, 21:41

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PAP MediaRoom - kadr z filmu
PAP MediaRoom - kadr z filmu
Termin konferencji: 08.12.2021, godz. 14:00

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. przedstawiły efekty realizacji inwestycji z Krajowego Programu Kolejowego. Dzięki efektywnemu wykorzystaniu środków unijnych i budżetowych zwiększa się atrakcyjność i dostępność do kolei. Na sieci kolejowej jest więcej przystanków. Realizacja inwestycji zapewnia osobom o ograniczonych możliwościach poruszania się wygodniejszy dostęp do pociągów. Zwiększa się rola kolei w połączeniach regionalnych i aglomeracyjnych. Zmodernizowane urządzenia i linie kolejowe sprzyjają lepszemu wykorzystaniu transportu kolejowego na trasach krajowych i korytarzach międzynarodowych. Środki unijne i budżetowe posłużyły i będą wykorzystane dla zwiększania poziomu bezpieczeństwa w ruchu kolejowym m.in. do budowy bezkolizyjnych skrzyżowań.

Źródło informacji: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
embeduj wideo
POBIERZ WIDEO
Wideo do bezpłatnego wykorzystania w całości (bez prawa do edycji lub wykorzystania fragmentów)
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji 08.12.2021, 21:36
Źródło informacji PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ