Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Zarząd KPPD-Szczecinek SA informuje, że Walne Zgromadzenie w dniu 25.05.2018 r. - w związku z upływem kadencji - dokonało wyboru Rady Nadzorczej na nową wspólną kadencję, powołując w jej skład dotychczasowych członków: Tomasza Jańczaka, Marka Jarmolińskiego, Krzysztofa Łączkowskiego, Michała Raja, Zenona Wnuka.
Tomasz Jańczak
Wykształcenie wyższe ekonomiczne, 1990-1996 Akademia Ekonomiczna w Poznaniu, Wydział Ekonomia, Kierunek Ekonomia, specjalność polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorstw. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania spółkami produkcyjnymi, handlowymi oraz transportowymi (transport kolejowy oraz samochodowy). Od roku 1993 związany z Grupą Kronospan, w której pełni funkcje zarządcze i nadzorcze, m.in. Członka Zarządu w spółkach Kronospan Mielec Sp. z o.o. oraz Kronospan HPL Sp. z o.o. z siedzibami w Mielcu, a także Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. oraz Kronospan Polska Sp. z o.o. z siedzibami w Szczecinku. Brał udział, koordynował, bądź kierował wieloma projektami inwestycyjnymi prowadzonymi przez Grupę Kronospan w Polsce oraz poza granicami kraju, której przykładami mogą być chociażby budowa od podstaw fabryk w Mielcu, czy też obecnie prowadzony projekt budowy fabryki w Strzelcach Opolskich. Jest członkiem Komitetu Sterującego Grupy Kronospan, którego głównymi zadaniami są m.in. standaryzacja procesów kontrolnych w spółkach Kronospan na całym świecie oraz wdrażanie i zmiany w politykach Grupy np. polityce sprzedaży, zakupów, kontrolingu. Od roku 2000 odpowiedzialny jest w ramach Grupy Kronospan w Polsce za współpracę z Lasami Państwowymi oraz za zaopatrzenie w drewno, a od roku 2007 dodatkowo także odpowiada za sferę handlową działalności Grupy w Polsce. Nie jest wpisany do rejestru dłużników niewypłacalnych, o którym mowa w art. 55 Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym. W Radzie Nadzorczej poprzedniej kadencji był członkiem niezależnym.
Marek Jarmoliński
Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie technologii drewna. W latach 1972 - 1978 zatrudniony w Zakładach Płyt Pilśniowych i Wiórowych w Karlinie na stanowisku Kierownika Wydziału. W latach 1978 -1990 zatrudniony w Słowieńskim Przedsiębiorstwie Przemysłu Drzewnego "Sławodrzew" na stanowisku Zastępcy Dyrektora ds. Produkcji i Zbytu. W latach 1990 - 1998 zatrudniony w Spółce "WOODRAM" na stanowisku Dyrektora. Od 1998 r. jest pracownikiem KPPD-Szczecinek S.A.:- do 28.05.2015r. był zatrudniony na stanowisku Dyrektora Handlowego. Był członkiem Rady Nadzorczej w poprzedniej kadencji, nie spełnia kryterium niezależności, nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do KPPD-Szczecinek SA oraz nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.
Krzysztof Łączkowski
Wykształcenie wyższe prawnicze. W latach 1980-1993 wykonywał zawód sędziego w wydziałach cywilnych i gospodarczych Sądów Rejonowych w Inowrocławiu, Bydgoszczy i w Sądzie Wojewódzkim w Bydgoszczy. Od roku 1994 i obecnie prowadzi Kancelarię Radców Prawnych działającą pod nazwą Kancelaria Radców Prawnych Joanna Połetek-Żygas i Krzysztof Łączkowski s.c. z siedzibą w Bydgoszczy. Głównym przedmiotem zainteresowania Kancelarii jest obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie spraw cywilnych i gospodarczych, także w zakresie korporacyjnym. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do KPPD-Szczecinek S.A. oraz nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS. W Radzie Nadzorczej poprzedniej kadencji był członkiem niezależnym.
Michał Raj
Michał Raj - Wykształcenie prawnicze ze specjalizacją w prawie gospodarczym - Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji. Od 2001 roku praca w charakterze prawnika w kancelariach prawniczych oraz firmach, gdzie zajmował się kompleksowym doradztwem prawnym i obsługą transakcji kapitałowych. W latach 2003-2006 - aplikacja sądowa zakończona egzaminem sędziowskim. Po uzyskaniu wpisu na listę radców prawnych od grudnia 2006 roku prowadzi indywidualną praktykę radcy prawnego. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do KPPD-Szczecinek S.A. oraz nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS. W Radzie Nadzorczej poprzedniej kadencji był członkiem niezależnym, od 27.08.2008 r. pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej.
Zenon Wnuk
Wykształcenie wyższe ekonomiczne. Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Poznaniu Wydział Ogólno-Ekonomiczny. Pracę zawodową rozpoczął w czerwcu 1968r. na stanowisku ekonomisty w Dziale Zbytu i Transportu Okręgowego Przedsiębiorstwa Przemysłu Drzewnego w Słupsku, którego był stypendystą. W 1969r. w wyniku fuzji przedsiębiorstw rozpoczął pracę w Koszalińskim Przedsiębiorstwie Przemysłu Drzewnego w Szczecinku, w którym kolejno pracował na stanowiskach: inspektora w Dziale Zbytu, inspektora a następnie kierownika Działu Zatrudnienia i Płac, kierownika Działu Ekonomicznego, zastępcy głównego księgowego, a od 1983r.- do czasu zakończenia czynnej pracy zawodowej w 2008r. - Głównego Księgowego Przedsiębiorstwa.
W okresie od 01.06.1995, tj. od czasu przekształcenia przedsiębiorstwa państwowego w spółkę akcyjną, pełnił w niej - przez kolejne kadencje, aż do czasu przejścia na emeryturę - funkcję członka Zarządu.
Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do KPPD-Szczecinek S.A. oraz nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS. W Radzie Nadzorczej poprzedniej kadencji był członkiem niezależnym.
Rada Nadzorcza ukonstytuuje się na najbliższym posiedzeniu.
Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1
kom espi zdz
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
Data publikacji | 25.05.2018, 17:49 |
Źródło informacji | ESPI |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |