Newsletter

KOSZALIŃSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO PRZEMYSŁU DRZEWNEGO SA (13/2018) Wybór członków Rady Nadzorczej na nową kadencję.

25.05.2018, 17:49aktualizacja: 25.05.2018, 17:49

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Raport bieżący 13/2018

Zarząd KPPD-Szczecinek SA informuje, że Walne Zgromadzenie w dniu 25.05.2018 r. - w związku z upływem kadencji - dokonało wyboru Rady Nadzorczej na nową wspólną kadencję, powołując w jej skład dotychczasowych członków: Tomasza Jańczaka, Marka Jarmolińskiego, Krzysztofa Łączkowskiego, Michała Raja, Zenona Wnuka.

Tomasz Jańczak

Wykształcenie wyższe ekonomiczne, 1990-1996 Akademia Ekonomiczna w Poznaniu, Wydział Ekonomia, Kierunek Ekonomia, specjalność polityka gospodarcza i strategia przedsiębiorstw. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania spółkami produkcyjnymi, handlowymi oraz transportowymi (transport kolejowy oraz samochodowy). Od roku 1993 związany z Grupą Kronospan, w której pełni funkcje zarządcze i nadzorcze, m.in. Członka Zarządu w spółkach Kronospan Mielec Sp. z o.o. oraz Kronospan HPL Sp. z o.o. z siedzibami w Mielcu, a także Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. oraz Kronospan Polska Sp. z o.o. z siedzibami w Szczecinku. Brał udział, koordynował, bądź kierował wieloma projektami inwestycyjnymi prowadzonymi przez Grupę Kronospan w Polsce oraz poza granicami kraju, której przykładami mogą być chociażby budowa od podstaw fabryk w Mielcu, czy też obecnie prowadzony projekt budowy fabryki w Strzelcach Opolskich. Jest członkiem Komitetu Sterującego Grupy Kronospan, którego głównymi zadaniami są m.in. standaryzacja procesów kontrolnych w spółkach Kronospan na całym świecie oraz wdrażanie i zmiany w politykach Grupy np. polityce sprzedaży, zakupów, kontrolingu. Od roku 2000 odpowiedzialny jest w ramach Grupy Kronospan w Polsce za współpracę z Lasami Państwowymi oraz za zaopatrzenie w drewno, a od roku 2007 dodatkowo także odpowiada za sferę handlową działalności Grupy w Polsce. Nie jest wpisany do rejestru dłużników niewypłacalnych, o którym mowa w art. 55 Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym. W Radzie Nadzorczej poprzedniej kadencji był członkiem niezależnym.

Marek Jarmoliński

Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie technologii drewna. W latach 1972 - 1978 zatrudniony w Zakładach Płyt Pilśniowych i Wiórowych w Karlinie na stanowisku Kierownika Wydziału. W latach 1978 -1990 zatrudniony w Słowieńskim Przedsiębiorstwie Przemysłu Drzewnego "Sławodrzew" na stanowisku Zastępcy Dyrektora ds. Produkcji i Zbytu. W latach 1990 - 1998 zatrudniony w Spółce "WOODRAM" na stanowisku Dyrektora. Od 1998 r. jest pracownikiem KPPD-Szczecinek S.A.:- do 28.05.2015r. był zatrudniony na stanowisku Dyrektora Handlowego. Był członkiem Rady Nadzorczej w poprzedniej kadencji, nie spełnia kryterium niezależności, nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do KPPD-Szczecinek SA oraz nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

Krzysztof Łączkowski

Wykształcenie wyższe prawnicze. W latach 1980-1993 wykonywał zawód sędziego w wydziałach cywilnych i gospodarczych Sądów Rejonowych w Inowrocławiu, Bydgoszczy i w Sądzie Wojewódzkim w Bydgoszczy. Od roku 1994 i obecnie prowadzi Kancelarię Radców Prawnych działającą pod nazwą Kancelaria Radców Prawnych Joanna Połetek-Żygas i Krzysztof Łączkowski s.c. z siedzibą w Bydgoszczy. Głównym przedmiotem zainteresowania Kancelarii jest obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie spraw cywilnych i gospodarczych, także w zakresie korporacyjnym. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do KPPD-Szczecinek S.A. oraz nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS. W Radzie Nadzorczej poprzedniej kadencji był członkiem niezależnym.

Michał Raj

Michał Raj - Wykształcenie prawnicze ze specjalizacją w prawie gospodarczym - Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji. Od 2001 roku praca w charakterze prawnika w kancelariach prawniczych oraz firmach, gdzie zajmował się kompleksowym doradztwem prawnym i obsługą transakcji kapitałowych. W latach 2003-2006 - aplikacja sądowa zakończona egzaminem sędziowskim. Po uzyskaniu wpisu na listę radców prawnych od grudnia 2006 roku prowadzi indywidualną praktykę radcy prawnego. Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do KPPD-Szczecinek S.A. oraz nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS. W Radzie Nadzorczej poprzedniej kadencji był członkiem niezależnym, od 27.08.2008 r. pełnił funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej.

Zenon Wnuk

Wykształcenie wyższe ekonomiczne. Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Poznaniu Wydział Ogólno-Ekonomiczny. Pracę zawodową rozpoczął w czerwcu 1968r. na stanowisku ekonomisty w Dziale Zbytu i Transportu Okręgowego Przedsiębiorstwa Przemysłu Drzewnego w Słupsku, którego był stypendystą. W 1969r. w wyniku fuzji przedsiębiorstw rozpoczął pracę w Koszalińskim Przedsiębiorstwie Przemysłu Drzewnego w Szczecinku, w którym kolejno pracował na stanowiskach: inspektora w Dziale Zbytu, inspektora a następnie kierownika Działu Zatrudnienia i Płac, kierownika Działu Ekonomicznego, zastępcy głównego księgowego, a od 1983r.- do czasu zakończenia czynnej pracy zawodowej w 2008r. - Głównego Księgowego Przedsiębiorstwa.

W okresie od 01.06.1995, tj. od czasu przekształcenia przedsiębiorstwa państwowego w spółkę akcyjną, pełnił w niej - przez kolejne kadencje, aż do czasu przejścia na emeryturę - funkcję członka Zarządu.

Nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do KPPD-Szczecinek S.A. oraz nie figuruje w rejestrze dłużników niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie ustawy o KRS. W Radzie Nadzorczej poprzedniej kadencji był członkiem niezależnym.

Rada Nadzorcza ukonstytuuje się na najbliższym posiedzeniu.

Więcej na: http://biznes.pap.pl/pl/reports/espi/all,0,0,0,1

kom espi zdz

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 25.05.2018, 17:49
Źródło informacji ESPI
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii