Newsletter

Medisca otwiera laboratorium MAZ® w Arizonie jako centrum innowacji i zasobów dla klientów

27.03.2024, 08:45aktualizacja: 27.03.2024, 08:51

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PLATTSBURGH, Nowy Jork--(BUSINESS WIRE)-- Medisca, wiodący dostawca spersonalizowanych rozwiązań dla łańcuchów dostaw sektora medycznego i farmaceutycznego na całym świecie, ma przyjemność ogłosić otwarcie laboratorium Medisca MAZ w mieście Phoenix (Arizona). Laboratorium MAZ stanowi centrum innowacji i zasobów dla klientów, którego wyłącznym celem jest rozwój i rozbudowa ekosystemu MAZ.

Wprowadzona w 2016 roku jako pierwszy na rynku tworzenia receptur leków mieszalnik planetarny, który obecnie z powodzeniem wykorzystywany jest również w sektorze konopnym oraz innych sektorach wellness, technologia MAZ zrewolucjonizowała sposób wytwarzania spersonalizowanych produktów medycznych i towarów konsumpcyjnych, eliminując luki w procesach produkcyjnych, a tym samym wyznaczając nowe standardy pod względem precyzji, wszechstronności zastosowania oraz skuteczności.

„Wykorzystując ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie prac badawczo-rozwojowych, autorskich procedur operacyjnych, ponad 200 receptur i ponad osiem patentów, z entuzjazmem wkraczamy w nowy rozdział innowacji i ekspansji wraz z inauguracją laboratorium MAZ - powiedziała Panagiota Danopoulos, wiceprezeska wyższego szczebla ds. globalnej strategii i innowacji w Medisca. - Jako ośrodek poświęcony badaniom, analizom, testom i pracom rozwojowym, laboratorium MAZ Lab zapewnia infrastrukturę umożliwiającą wzrost i otwierającą nowe możliwości, tworząc jednocześnie przestrzeń, w której możemy spotkać się z cenionymi partnerami i klientami oraz dzielić się z nimi wiedzą”.

Jako wyraz zobowiązania firmy na rzecz eliminowania luk w sektorze opieki zdrowotnej, laboratorium Medisca MAZ umożliwi kontynuację wysiłków na rzecz rozwoju własności intelektualnej oraz rozwiązań pozwalających na bezpośrednie przeprowadzanie testów przez klientów z myślą o wspieraniu specjalistów z rozmaitych sektorów wellness w zakresie precyzyjnego projektowania, wydajnego wytwarzania i udostępniania unikalnych wyrobów konsumpcyjnych.

Aby dowiedzieć się więcej na temat ochrony praw własności intelektualnej Medisca w zakresie technologii MAZ, kliknij tutaj.

Informacje o Medisca

Założona w 1989 r. firma Medisca to wiodący dostawca spersonalizowanych rozwiązań dla łańcuchów dostaw sektora medycznego i farmaceutycznego na całym świecie, który może się poszczycić obszernym wachlarzem ponad 2 tys. produktów dopełnionych zbiorem ponad 10 tys. spersonalizowanych receptur leków, bogatą wiedzą specjalistyczną oraz szeregiem usług w dziedzinie tworzenia receptur preparatów farmaceutycznych, kontynuacji kształcenia w dziedzinie opieki zdrowotnej, przeprowadzania testów analitycznych i nie tylko. Dostarczając dostosowane rozwiązania na rzecz rozmaitych sektorów wellness z całego świata, Medisca eliminuje luki w zakresie opieki zdrowotnej, wspierając spersonalizowane usługi wellness dla wszystkich. Więcej informacji na stronie www.medisca.com oraz na profilach firmy w serwisach LinkedIn, Facebook oraz YouTube.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240326481450/pl/ 

Źródło: Medisca

KONTAKT

Adam Pinsky

dyrektor ds. komunikacji, Medisca

e-mail: apinsky@medisca.com 

Źródło informacji: Business Wire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 27.03.2024, 08:45
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ