Newsletter

Medit mianuje Han Ryu na stanowisko dyrektora generalnego, by zwiększyć tempo innowacji w dziedzinie cyfrowych rozwiązań stomatologicznych

11.07.2024, 09:17aktualizacja: 11.07.2024, 09:20

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/ Medit
PR Newswire/ Medit

SEUL, Korea Południowa, 11 lipca 2024 r. /PRNewswire/ -- Firma Medit, czołowy dostawca dentystycznych skanerów 3D i cyfrowych rozwiązań stomatologicznych, mianowała Han Ryu na stanowisko nowego dyrektora generalnego. Ryu ma ponad trzydzieści lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych wyższego szczebla w globalnych firmach z branży urządzeń medycznych i opieki zdrowotnej, w tym na czołowych stanowiskach w Siemens Healthineers, Qorvo Biotechnologies, Accelerate Diagnostics oraz Bain & Company. Od 2023 roku z powodzeniem kieruje Medit North America, przyczyniając się do istotnego wzrostu w regionie poprzez strategiczny nadzór nad inicjatywami sprzedażowymi i marketingowymi.

„Jestem zaszczycony możliwością objęcia funkcji dyrektora generalnego w firmie Medit. Zobowiązuję się być liderem działającym na rzecz innowacji technologicznych i usług na rynku cyfrowej stomatologii. Zależy nam na przyspieszeniu cyfrowej rewolucji w stomatologii, w której silny nacisk położony będzie na rozwiązania nastawione na potrzeby klienta” - tak Ryu skomentował swoją nominację.

Z Ryu jako liderem firma Medit zamierza wzmocnić swoją obecność i podnieść poziom obsługi klienta w Europie. Wiąże się to z utworzeniem nowego lokalnego biura i magazynu w Europie w celu usprawnienia komunikacji i przyspieszenia dostaw produktów. Dodatkowo Medit wprowadzi usługę „Wymiany produktu w ciągu 48 godzin”, której celem jest poprawa wrażenia klienta z obsługi. Medit wspiera silne partnerstwa i inicjatywy na rzecz społeczności na rynku dentystycznym. Strategia ta zapewnia ciągłą adaptację do wymagań rynku i maksymalizuje możliwości obsługi klienta w całej Europie.

Informacje o MEDIT

Założona w 2000 roku firma MEDIT z siedzibą w Seulu w Korei Południowej jest światowym liderem wśród dostawców skanerów wewnątrzustnych 3D i zintegrowanych cyfrowych platform stomatologicznych, znanym z opatentowanej najnowocześniejszej technologii. Firma ma przedstawicieli w obu Amerykach i Europie, którym wsparcia udziela globalna sieć dystrybutorów w ponad 100 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://www.medit.com/.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/2457924/image.jpg 

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1798058/4804298/Logo_MEDIT_Logo.jpg 

Źródło: Medit

Źródło informacji: PR Newswire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 11.07.2024, 09:17
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ