Pobierz materiał i Publikuj za darmo
W firmie z powodzeniem działa system pracy zdalnej, codzienna komunikacja między pracownikami odbywa się online, więc takie zebrania stają się unikalną szansą dla zespołu, aby się poznać, porozmawiać z kolegami oraz zadać nurtujące ich pytania pytania kierownictwu firmy. Jednak głównym celem corocznych spotkań jest przekazanie sobie nawzajem pozytywnych emocji, niezależnie od wydarzeń i sytuacji na świecie.
W ciągu wszystkich tych dni zespoły miały możliwość rozkoszować się komunikacją na żywo, wziąć aktywny udział w zabawach związanych z budowaniem zespołu, zapoznać się z miastem na wycieczce, odwiedzić pustynię, spędzić czas na jachcie podczas rejsu, ale co najważniejsze - zobaczyć kolegów z pracy na żywo, a nie na ekranie podczas spotkań online.
Odbyło się także nieformalne spotkanie z kierownictwem oraz z założycielem firmy. To jedna z ważnych zasad pracy SOFTSWISS - każdy może bezpośrednio i szczerze poprowadzić dialog z zarządem, zadawać dowolne pytania, podzielić się swoim zdaniem, udzielić rady i omówić interesujące go kwestie. Na zakończenie u podnóża wieżowca Burdż Chalifa odbyła się uroczysta kolacja z prawdziwym show talentów „SOFTSWISS Stars” oraz wystąpieniem popularnego didżeja. Programiści, analitycy, menedżerowie, dizajnerzy i inni pracownicy firmy przez kilka miesięcy wraz z reżyserem przygotowywali swoje wystąpienia, aby wystąpić na scenie przed kolegami i pokazać swoje talenty.
„Coroczne zebranie pracowników to najbardziej wyczekiwane i ukochane przez wszystkich wydarzenie w naszej firmie. To jest ten moment, kiedy wreszcie możemy się >>rozwirtualizować<<, objąć się nawzajem, porozmawiać i podzielić się doświadczeniem. Takie imprezy dają nam energię i wywołują w naszym zespole ogrom pozytywnych emocji - mówi Julia Onczewa, dyrektor personalny SOFTSWISS. - Ludzie stanowią podstawę, to nasze główne aktywa. Dostrzegam taką tendencję, że obecnie specjaliści z branży IT wybierając firmę, kierują się nie tylko wysokością wynagrodzenia. W pierwszej kolejności ludzie chcą wziąć udział w tworzeniu innowacyjnych produktów. Pracować z kolegami, którzy mają unikalną wiedzę. Być w zespole, w którym wszyscy troszczą się o siebie nawzajem, są gotowi inwestować środki w emocjonalny dobrostan każdego pracownika. W którym u podstaw kultury korporacyjnej, wraz z takimi zasadami, jak wzajemny szacunek i szczere wsparcie, leży także zrozumienie, że praca powinna przynosić przyjemność i frajdę. Wszystko to nasi pracownicy znaleźli w SOFTSWISS”.
Wiodący producent oprogramowania dla iGaming otwiera nowe centra programistyczne i tworzy miejsca pracy na całym świecie, zbierając wykwalifikowanych specjalistów różnych kultur i narodowości. Jednocześnie pracownicy mogą swobodnie wybierać, w jaki sposób chcą pracować - w biurze czy zdalnie.
DLA INFORMACJI
SOFTSWISS - międzynarodowa firma produktowo-technologiczna z 10-letnim doświadczeniem i z oficjalnymi oddziałami w Polsce, na Malcie, w Gruzji i na Białorusi. Liczba pracowników SOFTSWISS przekroczyła już 1400. SOFTSWISS jako pierwsza firma na świecie stworzyła rozwiązanie do pracy z kryptowalutami w branży rozrywek online.
W 2022 roku firma otrzymała nagrodę SIGMA Europe w kategorii „Miejsce pracy roku” i nagrodę SIGMA CIS w kategorii „Best affiliate tracking software”. A w 2021 roku SOFTSWISS została wyróżniona nagrodami w kategoriach „Najlepsza firma roku pod względem obsługi klienta” na International Gaming Awards (IGA) i „Najlepsza obsługa klienta roku” na Starlet Awards. Pracownicy SOFTSWISS byli zwycięzcami w kategoriach: „Liderstwo”, „Produkty i innowacje” i „Pracownik roku”.
Źródło informacji: SOFTSWISS
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 21.02.2023, 12:15 |
Źródło informacji | SOFTSWISS |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Wyniki finansowe Grupy PZU: już 400 milionów złotych trafiło do osób dotkniętych powodzią PAP
48 tys. zgłoszonych szkód i 46 tys. już wypłaconych w całości lub częściowo odszkodowań w wysokości 400 mln złotych - to skala zaangażowania Grupy PZU w walkę ze skutkami powodzi na południu kraju. Kataklizm jednak nie wpłynął znacząco na kondycję finansową największego polskiego ubezpieczyciela, którego przychody za trzy kwartały 2024 r. (21,8 mld zł) przekraczają oczekiwania rynku.- 21.11.2024, 16:51
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
New Chief Operating Officer at Rohde & Schwarz
Effective November 1, 2024, Markus Fischer, currently Executive Vice President Operations, has been appointed to the Rohde & Schwarz Executive Board. As Chief Operating Officer (COO), he will collaborate with Christian Leicher (CEO) and Andreas Pauly (CTO) to continue to keep the company on course for growth in these challenging times.- 21.11.2024, 16:22
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: APA-OTS
-
Krajowa Izba Klastrów Energii inicjatorem parlamentarnego zespołu ds. energetyki rozproszonej i innowacji
20 listopada w Sejmie RP odbyło się pierwsze spotkanie parlamentarnego zespołu ds. energetyki rozproszonej, elektromobilności i innowacji, które zgromadziło ponad 100 uczestników z różnych sektorów związanych z energetyką, transportem zeroemisyjnym i innowacjami z całej Polski. Spotkanie zespołu parlamentarnego do spraw kluczowych obszarów miało na celu omówienie aktualnych wyzwań oraz pomysłów na przyszłość, a także wzmocnienie współpracy między branżami i ustawodawcą. Jego przewodniczącym jest Artur Łącki, szef zespołu parlamentarnego Województwa Zachodniopomorskiego. Jednym z inicjatorów powstania zespołu była Krajowa Izba Klastrów Energii i OZE.- 21.11.2024, 15:11
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: Glaubicz Garwolińska Consultants w imieniu organizacji społecznej KIKE