Newsletter

Biznes i finanse

Nobl9 otwiera oddział w Poznaniu

13.10.2021, 14:37aktualizacja: 13.10.2021, 14:42

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Nobl9
Nobl9
Startup zajmujący się przeprowadzaniem testów niezawodności oprogramowania, z kadrą założycielską rekrutującą się z Google i zatrudniający 40 polskich inżynierów, wynajął nową siedzibę przy ul. Nowy Rynek.

POZNAŃ, Polska--(BUSINESS WIRE)-- Nobl9, platforma zajmująca się testami niezawodności oprogramowania, ogłosiła dziś uroczyste otwarcie oddziału firmy w polskim Poznaniu, w którym pracować będzie the 40 nowo zatrudnionych inżynierów.

Niniejsza informacja prasowa zawiera materiały multimedialne. Pełna jej wersja dostępna jest pod adresem https://www.businesswire.com/news/home/20211012006229/en.

Nobl9 zostało założone w 2019 r. przez polskiego przedsiębiorcę Marcina Kurca. Z chwilą nabycia przez Google poprzedniej, założonej przez Kurca spółki o nazwie Orbitera, Kurc mógł się osobiście przekonać, jak wielką wagę Google przywiązuje do niezawodności określanej jako Docelowe Poziomy Usług (SLO). Kurc i współzałożyciel Nobl9, Brian Singer, opracowali wizję przełożenia podejścia Google do niezawodności na potrzeby codziennego funkcjonowania korporacji i dziś Nobl9 jest pierwszą, celową platformą SLO stworzoną z myślą o zapewnieniu wsparcia zespołom deweloperskim i inżynierom ds. niezawodności świadczącym usługi bezpośrednio w środowisku klienta.

Według europejskiego badania miast europejskich TechCrunch’s European Cities Survey 2021, „Polska, która w ostatnich latach odnotowała rekordowe poziomy inwestycji i wzrostu, staje się liczącym się ekosystemem technologicznym”. Z raportu Dealroom wynika, że „Polska od dawna cieszy się opinią ośrodka rozwoju niezwykłych zdolności deweloperskich – pod tym względem jest drugim, największym ośrodkiem w Europie Środkowej i Wschodniej o wartości 401 tyś., co stanowi ponad dwukrotnie więcej niż w przypadku Rumunii zajmującej drugie miejsce (139 tyś.)”.

„Cieszymy się z otwarcia oddziału w Poznaniu, z radością witamy też w szeregach Nobl9 jednych z najlepszych, polskich inżynierów - powiedział Kurc, Prezes Nobl9. - Korzenie Nobl9 wywodzą się z Polski, wielu z naszych nowych pracowników jest absolwentami doskonałych, lokalnych uczelni wyższych, takich jak Politechnika Poznańska i Uniwersytet Adama Mickiewicza, dlatego nowy oddział otwieramy w miejscu położonym możliwie najbliżej kuźni talentów”.

O Nobl9

Nobl9 to platforma zajmująca się testami niezawodności oprogramowania oraz tworząca oprogramowanie. Nobl9, założone przez Marcina Kurca i Briana Singera, który dołączył do Google wskutek nabycia spółki Orbitera, pomaga deweloperom oprogramowania, technikom zajmującym się tworzeniem oprogramowania i inżynierom ds. niezawodności dostarczać niezawodne funkcjonalności powstałe w oparciu o Docelowe Poziomy Usług, dzięki którym rozwiązania w zakresie danych monitorowania, logowania i śledzenia przekładają się na zadowolenie klienta i wyniki przedsiębiorstwa. Spółka współpracuje z takimi podmiotami jak Battery Ventures, CRV, Bonfire, Harmony, Resolute i Sorenson, a jej siedziba główna, nadzorująca rozproszone zespoły, mieści się w Bostonie. Więcej informacji jest dostępnych na stronie nobl9.com oraz w bezpłatnej bibliotece zasobów Nobl9.

Wersja źródłowa jest dostępna na stronie businesswire.com pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20211012006229/en/

Źródło: Nobl9

KONTAKT:

Holly Halenbeck

Mindshare PR

tel. 650.919.4204

e-mail: nobl9@mindsharepr.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 13.10.2021, 14:37
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ