Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Na stronie firmowej SESCOM pojawiły się uchwały w sprawie wprowadzenia nowych standardów rachunkowości warunkujących debiut na GPW. Firma jest w trakcie przygotowania prospektu emisyjnego.
SESCOM S.A. jest właścicielem Grupy SESCOM, czyli wszystkich spółek zagranicznych SESCOM (SESCOM GmbH, SESCOM Technischer Support GmbH, SESCOM Czech Republic s.r.o., SESCOM Műszaki Szerviz Kft.) oraz SESTORE Sp. z o.o. i SDC Sp. z o.o.
Grupa SESCOM dostarcza kompleksowe usługi techniczne dla klientów sieciowych, wielkopowierzchniowych - przedstawicieli handlu detalicznego (m.in. Douglas, LPP, Kappahl, Ordipol, Rossman, Piotr i Paweł), bankowości i ubezpieczeń (m.in. Eurobank) i telekomunikacji.
To jedyna polska firma, świadcząca usługi techniczne, tak dynamicznie rozwijająca się na rynku - w kraju i za granicą. Powstała w 2008 roku aktualnie obsługuje ponad 26 000 obiektów w 21 krajach. W ostatnim czasie SESCOM - zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ekspansji na rynek brytyjski - otworzyło biuro w Londynie. Strategia firmy od początku zakładała skalowalność biznesu, a szybka ekspansja na kolejne rynki europejskie potwierdza jej skuteczność.
Wejście na duży parkiet umożliwi dalszą ekspansję globalną oraz umocnienie pozycji firmy poprzez inwestycje w badania i rozwój, kapitał ludzki i nowe technologie. Firma nie wyklucza możliwości akwizycji firm, z którymi współpracuje w kraju i za granicą.
Grupa SESCOM to grupa specjalistycznych firm technicznych obsługujących klientów sieciowych przez cały cykl życia placówek - od planowania inwestycji, projektowania i wykańczania obiektów, serwisu, optymalizacji energetycznej po utylizację. Funkcjonuje na rynku od 2008 roku i obecnie obsługuje ponad 26 tys. obiektów w 21 krajach w Europie. W skład Grupy wchodzą: SESCOM S.A. wraz ze spółkami zagranicznymi, SESTORE Sp. z o.o. oraz SDC Sp. z o.o.
KONTAKT:
Krzysztof Kołaski
Specjalista ds. PR
tel +48 506 349 933
e-mail: k.kolaski@sescom.eu
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
POBIERZ ZAŁĄCZNIKI
| Data publikacji | 14.01.2016, 17:10 |
| Źródło informacji | SESCOM S.A. |
| Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Pozostałe z kategorii
-
Image
Polska Zielona Sieć: autobusy wodorowe miały być przyszłością. Samorządy dziś liczą koszty
Pięć lat temu wodór miał być receptą na dekarbonizację polskiego transportu publicznego: nowoczesną, czystą i wolną od ograniczeń autobusów bateryjnych. Dziś coraz wyraźniej widać, że ta obietnica była mocno przesadzona. Część samorządów, które postawiły na tę technologię, ogranicza plany albo wycofuje się z nich, a inne mierzą się z rachunkami za paliwo, które w całym okresie eksploatacji potrafią przekroczyć koszt zakupu samych pojazdów. Nowy raport CEE Bankwatch Network/PZS “Autobusy wodorowe w Polsce: co poszło nie tak?” pokazuje, że hojne dotacje stworzyły sztuczny popyt na technologię, która w komunikacji miejskiej okazuje się droga, mało efektywna energetycznie i znacznie mniej zielona, niż sugerowały promocyjne hasła.- 23.06.2026, 14:58
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Polska Zielona Sieć
-
Locus Robotics i HelloFresh: pięciokrotny wzrost zakresu obsługiwanego asortymentu chłodzonego magazynu
- 23.06.2026, 14:55
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Business Wire
-
Image
PFR łączy różne inicjatywy w spójną sieć innowacji PAP
Polski Fundusz Rozwoju (PFR) wzmacnia współpracę pomiędzy biznesem, nauką i administracją publiczną, podpisując porozumienia z lokalnymi władzami. „Poprzez partnerstwa mobilizujemy wiedzę i kapitał wokół projektów o strategicznym znaczeniu dla budowania odporności polskiej gospodarki” – przekonuje Paweł Huras, dyrektor Departamentu Rozwoju Innowacji w PFR.- 23.06.2026, 10:46
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘ