Newsletter

Webinarium PAP dla mediów lokalnych „5G – fakty i mity”

06.10.2020, 14:21aktualizacja: 06.10.2020, 14:21

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Polska Agencja Prasowa zaprasza 9 października na webinarium „5G – fakty i mity”. Wystąpią prof. Sławomir Hausman i dr hab. Grzegorz Tatoń.

Sąsiedztwo nadajników telefonii komórkowej często budzi opór lokalnych społeczności, a technologii 5G przypisywane jest w internetowych wpisach całe zło, łącznie z rozwojem pandemii Covid-19. W emocjach łatwo zapomina się o faktach, dlatego fakty te warto przypominać.

Serwis Samorządowy PAP włącza się w kampanię informacyjno-społeczną „5G – Infrastruktura przyszłości”. W piątek, 9 października w ramach projektu zorganizowany zostanie webinar „5G – fakty i mity”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rzetelną wiedzą na temat 5G, a szczególnie przedstawicieli samorządów terytorialnych i mediów lokalnych, którzy są najbliżej obaw mieszkańców.

Prof. Sławomir Hausman, kierownik Zakładu Telekomunikacji Politechniki Łódzkiej wprowadzi uczestników w świat niezbędnych pojęć, wyjaśni m.in., jak działa pole elektromagnetyczne.

Dr hab. Grzegorz Tatoń z Zakładu Biofizyki Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odkłamie mity na temat technologii 5G.

Webinar będzie transmitowany na stronie https://samorzad.pap.pl. Aby dołączyć, trzeba się zarejestrować: https://zoom.us/webinar/register/WN_vODz71dhQEmAvGp9rdVF5A

Udział jest bezpłatny.

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 06.10.2020, 14:21
Źródło informacji Serwis Samorządowy PAP
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Pozostałe z kategorii