Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Konferencja adresowana jest do osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informatyczne w dużych organizacjach (zatrudniających powyżej 250 pracowników lub posiadających ponad 250 komputerów), zarówno w firmach, jak i w jednostkach administracji publicznej. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
W konferencji, w roli prelegentów i uczestników debaty, wezmą udział: kom. Dominik Rozdziałowski, dyrektor Biura dw. z Cyberprzestępczością w KGP, mł. insp. Ryszard Piotrowski, naczelnik Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP we Wrocławiu, Krzysztof Bączkiewicz, ekspert w dziedzinie zarządzania zasobami informatycznymi i bezpieczeństwa informatycznego, członek ISO WG21 oraz współautor normy ISO/IEC 19770-1, aktualnie kierujący w Ministerstwie Cyfryzacji projektem integracji infrastruktury IT państwa, Bartosz Rychlewski, specjalista SAM w PwC, Paweł Szczepaniak, IT Vendor & Software asset manager w AmRest, Mateusz Majewski, country manager w Snow Software oraz goście z zagranicy: Marja Laitinen, senior attorney w Microsoft Digital Crimes Unit oraz Mukul Chopra, dyrektor Digital Transformation Centre w firmie Comparex.
Konferencję zakończy debata pt. „Czy profesjonalne zarządzanie oprogramowaniem jest koniecznością”. Moderatorem panelu dyskusyjnego będzie Marek Tejchman, zastępca redaktora naczelnego Dziennika Gazety Prawnej.
„W tym roku koncentrujemy się na praktycznych aspektach zarządzania zasobami IT w kontekście cyberzagrożeń. Każdy z prelegentów przedstawi przykłady ze swojej codziennej praktyki. W ten sposób chcemy pokazać, że takie działania jak spoofing czy kradzież bazy danych to zagrożenia, z którymi powinna liczyć się każda organizacja” - powiedział Bartłomiej Witucki, przedstawiciel BSA w Polsce.
Rejestracja
Konferencja odbędzie się 25.10.2017 w Polonia Palace Hotel w Warszawie, w godz. 10:00 - 13:30. Profesjonaliści odpowiedzialni za bezpieczeństwo informatyczne w dużych organizacjach mogą zarejestrować swój udział na stronie: www.gazetaprawna.pl/konferencje/cyberbezpieczenstwo2017/zgloszenie.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Organizatorami konferencji są BSA | The Software Alliance i Dziennik Gazeta Prawna. Patronem medialnym jest IT Professional, miesięcznik dla specjalistów branży IT.
KONTAKT:
Karol Czyżewski
IN BLOOM PR
e-mail: karol.czyzewski@inbloompr.pl
tel. kom. +48 512 534 113
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 11.10.2017, 16:01 |
Źródło informacji | BSA |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
Image
Prof. Jacek Sierak z SGH: miasta nie wiedzą, jakich usług zdrowotnych będą potrzebować w przyszłości PAP
Władze miast powiatowych mają ograniczoną wiedzę, jeśli chodzi o to, jakie usługo zdrowotne będą u nich realizowane w przyszłości - wskazuje prof. Jacek Sierak, kierownik Katedry Ekonomiki i Finansów Samorządu Terytorialnego Szkoły Głównej Handlowej. „Są to inwestycje bezpośrednio miejskie, jak i innych podmiotów. W ostatnich latach duże miasta funkcjonowały w warunkach bardzo dużej niepewności finansowej. Trudno jest też zidentyfikować prawdziwą liczbę mieszkańców tych miast” - mówi ekspert.- 22.11.2024, 15:32
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Projekt Baltica 2 przechodzi z fazy przygotowania inwestycji do realizacji PAP
„Trwają przygotowania lądowej części projektu. Rok 2027 to etap instalacji morskich turbin wiatrowych i oddanie całego przedsięwzięcia do eksploatacji. A późnej kilkadziesiąt lat efektywnej produkcji zielonej energii dla polskich odbiorców” – mówił Bartosz Fedurek, prezes zarządu PGE Baltica, podczas konferencji Offshore Wind Poland 2024. Baltica 2 jest wspólnym projektem PGE i Ørsted.- 22.11.2024, 14:04
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Kraj kontrastów. Kazachstan stawia na rozwój turystyki i zaprasza do odwiedzin
Od kosmopolitycznej stolicy Astany przez spokojny region Ałmaty z malowniczymi górami, rwącymi rzekami i krystalicznie czystymi jeziorami po mistyczne pustynie Mangystau oraz starożytne miasta Jedwabnego Szlaku - Kazachstan ma wiele do zaoferowania. I doskonale zdaje sobie z tego sprawę.- 22.11.2024, 13:16
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: Ambasada Kazachstanu