Pobierz materiał i Publikuj za darmo
Pokémon GO umożliwia graczom poznawanie nowych rzeczy i zwraca ich uwagę na te, które zwykle przeoczają. To świetna okazja do nawiązania kontaktów z innymi ludźmi, przy okazji meczów między trenerami Pokémon w prawdziwym świecie. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za bycie z nami od sześciu lat!
Aby uczcić kolejną rocznicę, już tego lata na polskim niebie pojawi się balon Pokémon GO. Sześć miast, jak sześć lat wspólnej zabawy. Gdy balon pojawi się nad Waszymi głowami, spójrzcie w niebo i pomyślcie o przygodach, które przeżyliście wspólnie z przyjaciółmi, rodziną i Pokémon GO.
„Cieszymy się, że tak wiele osób w Polsce eksploruje miasta z Pokémon GO – mówi Philip Marz, Head of Regional Marketing w Pokémon GO. – Dzięki waszemu wsparciu liczba graczy stale rośnie. Pracujemy nad różnymi pomysłami zarówno na produkty, jak i wydarzenia, aby Pokémon GO w przyszłości gwarantowało jeszcze więcej przeżyć i doświadczeń”.
To oczywiście nie koniec atrakcji! Od 21 do 23 sierpnia, trenerzy w Polsce będą mogli znaleźć w grze balon “Team GO Rocket”, który każdego dnia przyniesie „prezent powitalny” w Pokémon GO. Prezenty mogą różnić się w zależności od dnia.
Wykorzystajcie tę okazję, aby rozprostować nogi, zbadać miasta oraz znaleźć balony na niebie i w grze!
Gdzie i kiedy pojawi się balon?
* Uwaga: czas wizyty częściowo uzależniony jest od warunków pogodowych.
- Sierpień 21 - 22 Szczecin
- Sierpień 22 - 23 Koszalin
- Sierpień 23 - 24 Toruń
- Sierpień 24 - 25 Włocławek
- Sierpień 25 - 26 Grudziądz
- Sierpień 26 - 27 Legnica
Więcej informacji na ten temat zostanie przekazane za pośrednictwem konta Pokémon GO Polska na Twitterze (@PokemonGoAppPOL).
Podczas gry w Pokémon GO zwracajcie uwagę na swoje otoczenie i postępujcie zgodnie z wytycznymi organów ds. ochrony zdrowia. Nadchodzące wydarzenia mogą ulec zmianie.
Źródło informacji: Niantic, Inc.
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
POBIERZ ZDJĘCIA I MATERIAŁY GRAFICZNE
Zdjęcia i materiały graficzne do bezpłatnego wykorzystania wyłącznie z treścią niniejszej informacji
Data publikacji | 18.08.2022, 12:02 |
Źródło informacji | Niantic, Inc. |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |
Newsletter
Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.
ZAPISZ SIĘPozostałe z kategorii
-
#IJHARSnaFerie - czyli nie dajmy się oszukać nie tylko podczas ferii w sklepie i restauracji PAP
Bezpieczne ferie to także bezpieczny i świadomy swoich praw konsument - przypomina przed rozpoczynającą się zimową przerwą w zajęciach szkolnych Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych (IJHARS) i podpowiada, w jaki sposób wybierać produkty spożywcze dobrej jakości i nie dać się oszukać.- 17.01.2025, 10:04
- Kategoria: Biznes i finanse
- Źródło: PAP MediaRoom
-
Image
Zbliża się 18. rocznica śmierci Ryszarda Kapuścińskiego: legendy polskiego reportażu PAP
23 stycznia minie 18 lat od śmierci Ryszarda Kapuścińskiego (1932-2007), najczęściej, obok Stanisława Lema, tłumaczonego za granicą polskiego autora. Pomimo upływu czasu wciąż stanowi on niedościgniony wzór oraz inspirację dla kolejnych pokoleń dziennikarzy, o czym świadczyło rekordowe zainteresowanie wznowioną po latach Nagrodą PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego.- 13.01.2025, 09:00
- Kategoria: Ludzie i kultura
- Źródło: PAP
-
Image
Laicy równie często jak znawcy przeżywają dreszcze emocji, słuchając Pendereckiego PAP
Słuchając „Siedmiu bram Jerozolimy” Krzysztofa Pendereckiego laicy równie często jak znawcy przeżywają dreszcze emocji. Choć znawcy bardziej analizowali fragmenty utworu, to jego odbiór emocjonalny nie różnił się w zależności od stopnia przygotowania odbiorców - pokazał eksperyment UJ.- 03.01.2025, 09:00
- Kategoria: Nauka i technologie
- Źródło: Nauka w Polsce