Newsletter

Nauka i technologie

Actyv.ai, startup udostępniający oprogramowanie dla przedsiębiorstw w modelu SaaS, poszukuje utalentowanych pracowników w Europie Środkowo-Wschodniej

22.06.2022, 10:58aktualizacja: 22.06.2022, 13:28

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

BANGALORE, Indie--(BUSINESS WIRE)-- actyv.ai, działająca w oparciu o sztuczną inteligencje platforma oprogramowania dla przedsiębiorstw w modelu SaaS z wbudowaną opcją płatności BNPL (kup teraz, zapłać później) poszukuje utalentowanych inżynierów z Europy Wschodniej.

Modularna i wysoce konfigurowalna platforma rozwiązuje trzy główne problemy branży B2B: 1) onboarding i off-boarding partnerów w kanale poprzez cyfryzację procesu gromadzenia dokumentów i walidacji danych, 2) kompleksowa analiza kondycji przedsiębiorstwa i ocena ogólna każdego dystrybutora i detalisty w kontekście poprawy jakości partnerów w kanale oraz 3) atrakcyjne warunki płatności dla dystrybutorów i detalistów dzięki opcji BNPL obsługiwanej przez współpracujące banki.

Komentarz Raghunatha Subramaniana, założyciela i dyrektora generalnego actyv.ai: „Europa Wschodnia od dawna stanowi zagłębie utalentowanych pracowników w branży technologicznej. Jest to jeden z tych regionów, który obfituje w wykwalifikowanych inżynierów. Miałem okazję osobiście przekonać się o wysokiej jakości tamtejszych pracowników. Dlatego też nasze poszukiwania specjalistów chcemy prowadzić przede wszystkim w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, takich jak Rumunia, Ukraina, Polska, Bułgaria, Węgry, Chorwacja, Bośnia, Litwa, Estonia Słowacja czy Serbia.” Przed przejściem do actyv.ai Raghu był członkiem zarządu i współzałożycielem założonej w Bukareszcie firmy UiPath.

„Nasza filozofia kadrowa polega na tworzeniu odpowiedniej kultury w środowisku pracy. Chcemy angażować najbardziej utalentowane jednostki w branży, wpierw wyznaczając im określony cel i kierunek działania w organizacji, by później dać im swobodę podążania własną ścieżką – powiedział Raghu Subramanian. - Rozwój najlepszych firm jest niemożliwy bez odpowiednich ludzi. Poza bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem i dodatkowymi świadczeniami dla pracowników oferujemy możliwość pracy nad rozwiązaniami, które określą nowy kierunek rozwoju ekosystemu łańcucha dostaw w biznesie i sposób, w jaki w przyszłości firmy będą dokonywały wzajemnych płatności” – dodał.

Po zrewolucjonizowaniu płatności B2B w Indiach firma actyv obecnie rozwija swoją działalność międzynarodową, tworząc oddziały w regionie Azji i Pacyfiku, Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej oraz Europy, a także budując zaplecze inżynierskie w Europie. Wybrane osoby będą pracować w Dubaju. actyv.ai ostatnio pozyskała 5 mln USD od 1Digi Investment Management z Dubaju w ramach pierwszej rundy inwestycyjnej, a w planach jest kolejna runda finansowania z udziałem największych międzynarodowych inwestorów.

actyv.ai poszukuje w regionie doświadczonych pracowników na stanowiska: Software Development Engineer (stos MERN), QA Engineer, Product Manager i DevOps Engineer. Zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji za pośrednictwem strony https://www.actyv.ai/careers.html lub mailowo na adres jobs@actyv.com.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220617005203/en/ 

Źródło: actyv.ai

KONTAKT:
actyv.ai
Chandru Sambasivan
tel: 9930305986

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.06.2022, 10:58
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ

Akademia
Komunikacji

Prowadzimy szkolenia oraz warsztaty dla mediów, biznesu, samorządów i instytucji. Oferujemy szkolenia indywidualne i grupowe w zakresie m.in. wystąpień publicznych, zarządzania kryzysowego, cyberbezpieczeństwa, przeciwdziałania dezinformacji.