Newsletter

Nauka i technologie

AllCells rozszerza sieć ośrodków do przeprowadzania aferezy, aby wyjść naprzeciw dynamicznie rosnącemu zapotrzebowaniu na produkty i usługi z zakresu terapii komórkowej i genowej

22.02.2023, 15:03aktualizacja: 22.02.2023, 15:06

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

PR Newswire/AllCells
PR Newswire/AllCells

ALAMEDA, Kalifornia, 22 lutego 2023 r. /PRNewswire/ -- AllCells®, spółka zależna Discovery Life Sciences™ i czołowy dostawca najważniejszych materiałów wyjściowych i usług z zakresu terapii komórkowej i genowej (CGT), ogłosił rozszerzenie sieci placówek do przeprowadzania aferezy o dwa ośrodki w Houston w stanie Texas i Huntsville w stanie Alabama. Nowe placówki stanowią uzupełnienie dotychczasowych obiektów AllCells zlokalizowanych w dwóch głównych ośrodkach biotechnologicznych w USA - Zatoce San Francisco i obszarze metropolitalnym Bostonu - dodatkowo wzmacniając zajmowaną przez spółkę pozycję lidera na rynku i zdolność do realizacji ogólnoświatowego zapotrzebowania na produkty i usługi CGT.

AllCells jest uznanym dostawcą usług globalnych i liderem jakości, który wykazuje się wskaźnikiem dostarczania na poziomie 99% i zachowuje ścisłe normy jakości. Firma, która prowadzi obecnie ponad 3700 badań klinicznych poświęconych CGT na całym świecie, zainwestowała znaczne środki w poszerzenie sieci ośrodków do pobierania materiału i zwiększyła swoje możliwości wykonywania aferezy, aby spełnić wymogi dla poszczególnych etapów badań.

Oprócz zwiększenia liczby ośrodków firma AllCells zwiększyła skalę marketingu cyfrowego skierowanego do dawców, specjalistycznej rekrutacji i organizacji wydarzeń, a także poszerzyła dysponujący znacznym doświadczeniem zespół do zarządzania projektami, aby prowadzić nowe i rozpoczęte projekty GMP. W rezultacie klienci zyskali dostęp do dziesiątek tysięcy zaangażowanych dawców z dokładną charakterystyką i z możliwością ich powtórnego wezwania do udziału w badaniu oraz wewnętrzny dostęp do wyczerpujących wyników analiz z zakresu biologii komórkowej, genomiki i proteomiki.

„Poszerzenie sieci jest kluczowym etapem realizacji misji AllCells, którą jest stanie się najbardziej zaufanym globalnym dostawcą rozwiązań CGT - powiedział Danny Zheng, prezes AllCells. - Nasze stałe inwestycje pozwalają nam zapewniać klientom łańcuch dostaw wysoce scharakteryzowanych materiałów za pośrednictwem jednego solidnego i wyskalowanego narzędzia, które pomoże im w osiąganiu ważnych przełomów w dziedzinie CGT”.

AllCells

Założona w 1998 r. spółka zależna Discovery Life Sciences jest czołowym dostawcą wysoce scharakteryzowanych materiałów wyjściowych z komórek i tkanek, który wspiera globalne organizacje biomedyczne w opracowywaniu i produkcji nowych leków i terapii komórkowych. Dostarczając produkty klasy klinicznej i wyłącznie do użytku badawczego (RUO), zindywidualizowane usługi zarządzania dawcami i zintegrowane możliwości analityczne, kompleksowe rozwiązania AllCells pozwalają usprawnić wszystkie etapy rozwoju terapii, aby mogły one być szybciej dostępne na rynku. Obiekty AllCells do obsługi dawców zarejestrowane w FDA, zatwierdzone przez IRB i zgodne z AABB rozmieszczone strategicznie na terenie USA zapewniają dostęp do zdrowych dawców z dokładną charakterystyką z możliwością ich powtórnego wezwania do udziału w badaniu o zróżnicowanych i rzadkich cechach demograficznych. Znajdujące się przy ośrodkach obiekty do przetwarzania materiału zapewniają natychmiastową obróbkę, kriokonserwację i wysoki poziom elastyczności w reagowaniu na indywidualne życzenia klientów z zachowaniem niezrównanej jakości i wskaźnika dostarczania. Dysponująca ponad 30-letnim doświadczeniem w działalności naukowej i regulacyjnej firma AllCells jest zaangażowana w zapewnianie elastycznych i skalowalnych rozwiązań niezbędnych do spełniania dynamicznych, indywidualnych potrzeb klientów i terminowej realizacji od odkrycia do komercjalizacji. AllCells - Nauka do Państwa usług™.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/2007191/AllCells_Logo.jpg 

Źródło: AllCells

Źródło informacji: PR Newswire

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 22.02.2023, 15:03
Źródło informacji PR Newswire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ