Newsletter

Nauka i technologie

ExaGrid zdobywa 3 nagrody branżowe w plebiscycie Network Computing Awards 2024

31.05.2024, 14:06aktualizacja: 31.05.2024, 14:10

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

Business Wire/ExaGrid
Business Wire/ExaGrid
ExaGrid z tytułem „Firmy Roku” już 5. rok z rzędu.

MARLBOROUGH, Massachusetts--(BUSINESS WIRE)-- ExaGrid®, firma oferująca jedyną w branży warstwową pamięć do przechowywania kopii zapasowych z blokadą czasu przechowywania, która obejmuje warstwę „niezorientowaną na sieć” (warstwową szczelinę powietrzną), opóźnione żądania usunięcia kopii zapasowych oraz niezmienność obiektów w celu ochrony przed oprogramowaniem ransomware, poinformowała dzisiaj, że została uhonorowana trzema nagrodami branżowymi, w tym tytułem Firmy Roku i Produktu Sprzętowego Roku oraz nagrodą za zwrot z inwestycji podczas uroczystości z okazji wydarzenia Network Computing Awards, która odbyła się 23 maja 2024 r. w Londynie.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20240530010541/pl/.

ExaGrid cieszy się szerokim uznaniem z powodu opracowanego rozwiązania do warstwowego przechowywania kopii zapasowych i w samym 2024 roku zdobyła już cztery nagrody branżowe, w tym:

- Data Breakthrough Awards - Rozwiązanie Roku w dziedzinie Kopii Zapasowych,

- Network Computing Awards - Firma Roku,

- Network Computing Awards - Produkt Sprzętowy Roku,

- Network Computing Awards - nagroda za zwrot z inwestycji.

Laureaci plebiscytu Network Computing Awards są wyłaniani w drodze publicznego głosowania. W 2024 r. ExaGrid już po raz szósty z rzędu zwycięża w Network Computing Awards, a po raz piąty z rzędu zyskuje tytuł Firmy Roku.

„Jesteśmy zaszczyceni tymi trzema nagrodami, zwłaszcza ponownym wyróżnieniem jako Firma Roku, i jesteśmy wdzięczni partnerom i klientom za okazane wsparcie. Gratulujemy wszystkim laureatom Network Computing Awards 2024 i serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas głos - powiedział Bill Andrews, prezes i dyrektor generalny ExaGrid. - Jak wskazuje „nagroda za zwrot z inwestycji”, ExaGrid nie ustaje w dążeniach do wprowadzania innowacji do swojego produktu i doskonalenia ekonomii przechowywania kopii zapasowych, zapewniając zaawansowaną integrację i usprawnioną deduplikację za pomocą wiodących aplikacji do wykonywania kopii zapasowych, a także oferując skalowalną architekturę eliminującą kosztowne kompleksowe aktualizacje wyposażenia i problem przewidywalnej dezaktualizacji produktów, a przy tym dbając o najwyższą wydajność, najwyższe bezpieczeństwo i rozwiązanie do odzyskiwania danych po atakach ransomware po niskich kosztach wstępnych przy uwzględnieniu całego okresu eksploatacji”.

O ExaGrid

Firma ExaGrid oferuje warstwowe przechowywanie kopii zapasowych z unikatową strefą lądowania z pamięcią podręczną dysku, z repozytorium długoterminowego przechowywania i skalowalną architekturą. Strefa lądowania ExaGrid zapewnia najszybsze tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i natychmiastowe odzyskiwanie maszyn wirtualnych. Warstwa repozytorium oferuje najniższy koszt długoterminowego przechowywania. Skalowalna architektura ExaGrid obejmuje pełne urządzenia i zapewnia okno kopii zapasowej o stałej długości wraz ze wzrostem ilości danych, co pozwala wyeliminować kosztowne kompleksowe aktualizacje wyposażenia i starzenie się produktów. ExaGrid oferuje tylko dwuwarstwowe przechowywanie kopii zapasowych z warstwą niedostępną w sieci (tworząc wolną przestrzeń warstwową), opóźnione usuwanie i trwałe obiekty umożliwiające odzyskiwanie po ataku ransomware.

Firma ExaGrid posiada stacjonarne systemy sprzedaży i przedsprzedaży z obsługą inżynierską w następujących krajach: Argentyna, Australia, Beneluks, Brazylia, Kanada, Chile, WNP, Kolumbia, Czechy, Francja, Niemcy, Hong Kong, Indie, Izrael, Włochy, Japonia, Meksyk, kraje skandynawskie, Polska, Portugalia, Katar, Arabia Saudyjska, Singapur, RPA, Korea Południowa, Hiszpania, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone i inne regiony.

Odwiedź stronę exagrid.com lub skontaktuj się z firmą przez serwis LinkedIn. Sprawdź, jakie są doświadczenia klientów tej firmy. Dowiedz się, dlaczego teraz poświęcają zdecydowanie mniej czasu na tworzenie kopii zapasowych. Poznaj "historie sukcesu klientówExaGrid . Firma ExaGrid jest dumna z oceny +81 NPS!

ExaGrid jest zarejestrowanym znakiem towarowym ExaGrid Systems, Inc. Wszystkie inne znaki towarowe są własnością ich odpowiednich posiadaczy.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20240530010541/pl/.

Źródło: ExaGrid

KONTAKT:

Media:

Mary Domenichelli

ExaGrid

e-mail: mdomenichelli@exagrid.com

Źródło informacji: Business Wire

 

Pobierz materiał i Publikuj za darmo

bezpośredni link do materiału
Data publikacji 31.05.2024, 14:06
Źródło informacji Business Wire
Zastrzeżenie Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media.

Newsletter

Newsletter portalu PAP MediaRoom to przesyłane do odbiorców raz dziennie zestawienie informacji prasowych, komunikatów instytucji oraz artykułów dziennikarskich, które zostały opublikowane na portalu danego dnia.

ZAPISZ SIĘ