Pobierz materiał i Publikuj za darmo
QINGDAO, Chiny, 14 listopada 2022 r. /PRNewswire/ -- W dniu 10 listopada Hisense, międzynarodowa firma z sektora zaawansowanych technologii, opublikowała oficjalną Białą Księgę dla branży telewizorów laserowych „Hisense wprowadza innowacje: zmiana życia ludzi dzięki technologii monitorów laserowych” z udziałem Economist Impact. Zapoczątkowany przez The Economist Group w 2021 roku Economist Impact współpracuje z największymi korporacjami, rządami i organizacjami pozarządowymi w celu wprowadzania pozytywnych zmian społecznych. Oficjalna Biała Księga stanowi kompleksową interpretację obecnej i przyszłej technologii wyświetlaczy oraz demonstrację technologii Hisense Laser. Z okazji Światowego Dnia Nauki na rzecz Pokoju i Rozwoju koncern Hisense podkreślił przełomową rolę technologii wyświetlania laserowego oraz to, jak te przełomowe innowacje wpływają na życie ludzi na całym świecie.
Biała Księga Telewizji Laserowej przedstawia osiągnięcia koncernu w branży telewizorów laserowych
W ostatnich latach branża telewizji laserowej dynamicznie ewoluuje pod względem innowacji technologicznych, łańcucha wartości i rozpoznawalności rynku. Będąc pionierem w branży, firma Hisense konsekwentnie prowadzi innowacje i rozwój w zakresie telewizorów laserowych, co stanowi znaczącą inicjatywę w zakresie uzyskania wyświetlaczy o ultrawysokiej rozdzielczości oraz znakomite rozwiązanie podnoszące poziom życia konsumentów.
Już w 2007 roku Hisense było jednym z pierwszych przedsiębiorstw, które rozwinęły technologię telewizji laserowej i ponownie rozważyły koncepcję telewizora dla domu. Od momentu wprowadzenia przez Hisense pierwszego telewizora laserowego o ultrakrótkim rzucie w 2014 roku, firma przewodzi ewolucji technologii wyświetlania laserowego, rozszerza wielowymiarowe zastosowania i scenariusze użytkowe technologii wyświetlania laserowego oraz tworzy nową zrównoważoną przyszłość dzięki niskiemu zużyciu energii przez wyświetlacz laserowy.
W oficjalnej Białej Księdze przedstawiono nieustające wysiłki koncernu w celu opracowania wyświetlaczy, które mogą pracować w dowolnym miejscu, w tym monitorów do gier i platform chmurowych dla różnych branż. Ponadto Hisense zintensyfikowała działania badawczo-rozwojowe, począwszy od układu sterownika wyświetlacza Tcon i układu poprawiającego jakość obrazu, po systemy operacyjne, aplikacje i terminale, które mogą obsługiwać różne technologie, takie jak LCD, wyświetlacz laserowy i ULED. W przyszłości wyświetlacze będą nie tylko „widzieć”, ale także stanowić punkt kontaktu między człowiekiem a maszynami, zmieniając życie ludzi dzięki odpowiednio zaprojektowanej i starannie wykonanej technologii laserowej.
Korzyści dla społeczeństwa dzięki technice wyświetlania laserowego
Zgodnie z ideą Światowego Dnia Nauki dla Pokoju i Rozwoju oficjalna Biała Księga ujawnia również, w jaki sposób technologia monitorów laserowych wywiera pozytywny wpływ na społeczeństwo. Przykładem są udokumentowane korzyści technologii laserowej w zakresie ochrony oczu. Hisense Laser TV redukuje szkodliwe źródło niebieskiego światła, gwarantując przyjazne dla oczu i realistyczne wrażenia podczas oglądania.
Jednocześnie Hisense Laser TV wspiera zrównoważony rozwój dzięki wyższym wskaźnikom recyklingu i efektywności energetycznej. Według badań przeprowadzonych przez firmę zużycie energii przez telewizor laserowy wynosi około jednej trzeciej w porównaniu do telewizora LCD o tej samej wielkości ekranu, co sprawia, że jest on przyjazny dla środowiska i sprzyja zrównoważonemu rozwojowi.
Więcej informacji na temat Białej Księgi Przemysłu Telewizji Laserowej Hisense oraz technologii laserowej Hisense można znaleźć pod następującym linkiem:
https://impact.economist.com/projects/innovation-through-laser-television-technology/
Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/1943645/image1.jpg
Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/1943646/image2.jpg
Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/1943647/image3.jpg
Źródło: Hisense
Źródło informacji: PR Newswire
Pobierz materiał i Publikuj za darmo
bezpośredni link do materiału
Data publikacji | 14.11.2022, 08:47 |
Źródło informacji | PR Newswire |
Zastrzeżenie | Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną. Wszystkie materiały opublikowane w serwisie PAP MediaRoom mogą być bezpłatnie wykorzystywane przez media. |